Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-02-11

Viena turtingiausių šalies moterų įkliuvo su nelegaliu kroviniu

  
Viena turtingiausių šalies moterų įkliuvo su nelegaliu kroviniu Lidija Lubienė Lietuvos muitininkams su cigaretėmis be banderolių įkliuvo šių metų pradžioje.

Viena turtingiausių Lietuvos moterų, Lidija Lubienė, garsaus verslininko Bronislovo Lubio našlė, Vilniaus oro uoste įkliuvo su cigaretėmis, kurios buvo be banderolių. Be to moteris įsivėlė ir į ginčą su ją nusprendusiais patikrinti muitininkais, jiems grasino. Apie tai pranešė portalas „Delfi“, o vėliau ir kiti šalies internetiniai portalai.

Ši informacija paaiškėjo po to, kai Vilniaus miesto apylinkės teisme L. Lubienei buvo surašytas protokolas dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką. 55 metų moteriai buvo skirta 3 tūkst. litų bauda. Nei ji pati, nei jos interesus ginantis advokatas teismo posėdyje nedalyvavo.
Kaip pranešama, Vilniaus oro uoste L. Lubienę muitininkai patikrino sausio 8 d., kai ji atskrido iš Šveicarijos per Vieną. Patikrinimo metu, pareigūnai bagaže rado 760 vienetų (38 pakelius) cigarečių „Kent“ be banderolių.
 
Pagal šalies įstatymus, vienas asmuo per valstybės sieną be banderolių gali gabenti ne daugiau kaip 200 vienetų (10 pakelių) cigarečių.
 
L. Lubienė kartu su dukra Viktorija Lubyte valdo 50,375 proc. „Achemos grupės“ akcijų. 2001-aisiais įkurtas koncernas „Achemos grupė“ valdo daugiau nei 50 Lietuvoje ir užsienyje dirbančių įmonių.
„Achemos grupės“ apyvarta 2011 metais viršijo 4 mlrd. litų pajamų, o pelnas (iki mokesčių) siekė 207 mln. litų.
 
 
 
  

Žymos: įžymybės, Lietuva, Cigaretės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sudūžta lėktuvas. Tyrimų specialistai randa juodą dėžę. Perklauso. Paskutiniai įrašyti žodžiai, piloto balsas:
– Žiūrėkit kaip moku...