Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lrytas.lt   |   2015-03-11

Vilniaus aikštes užtvindė patriotai

  
Vilniaus aikštes užtvindė patriotai Lietuva švenčia Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimt penkerių metų sukaktį!
Apie tai, kad karas Ukrainoje išjudino lietuvius, šiemet bylojo ir trispalvių pardavimai.

Iš sovietų gniaužtų Lietuva išsivadavo pries 25-erius metus. Mes buvome pirmieji trenkę durimis ir labai įsiutinę Sovietų Sąjungos tarnus. Dabar Lietuva švenčia laisvę! Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimt penkerių metų sukaktį!

Socialinis tinklas „Facebook“ lūžta nuo patriotinių žinučių, žmonės nuo ankstyvaus kovo 11-osios ryto ragino nelikti namuose nedarbo dieną, o rinktis švęsti laisvės.
Sostinėje tokios patriotiškai nusiteikusių žmonių minios jau seniai nebuvo. Pasipuošę trispalvės spalvomis, kiti su vėliavomis rankose būriais traukė į Nepriklausomybės aikštę. Joje vidurdienį buvo surengta iškilminga trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonija, lietuviai giedojo šalies himną.
 
Apie tai, kad karas Ukrainoje išjudino lietuvius, šiemet bylojo ir trispalvių pardavimai. Vėliavų siuvėjai ir pardavėjai portalui Lrytas.lt vienbalsiai tvirtino, kad pardavimai pakilo mažiausiai 20 proc. Kai kuriose prekybos vietose vėliavų jau nebeliko, nes nespėjama jų siūti.
 
Pardavėjų teigimu, žmonės visuomet prieš vasario 16-ąją ir kovo 11-ąją nuperka nemažai vėliavų, tačiau šiemet paklausa pranoko net ir pačius optimistiškiausius lūkesčius.
  

Žymos: Lietuvos nepriklausomybė, Tradicijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis skundžiasi savo draugams:
- Tie rujojantys bei miaukiantys katinai mane visiškai iš kantrybės išvedė! Aš net savo šunį ant jų užsiundžiau...
- Ar sėkmingai?
- Ai, velniop tuos katinus... Gal kam šuniukų reikia?