Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Evelina UŽDAVINYTĖ   |   2010-03-04

Vilniuje – Kaziuko mugė

  
Vilniuje – Kaziuko mugė

Sostinėje šį savaitgalį šurmuliuos Kaziuko mugė. Didžiausia šių metų mugės naujovė – išsiplėtusi jos teritorija. Šiemet mugė kunkuliuos visame Gedimino prospekte, nuo Seimo iki Katedros, taip pat Šventaragio, B. Radvilaitės, Maironio, Pilies ir Didžiojoje gatvėse bei Rotušės aikštėje.

="line-height: 150%">Didelę dalį mugės renginių sudarys Dzūkijos krašto dainininkų, šokėjų, amatininkų pasirodymai, nes vyks Dzūkų dienos. Kiti regionai bus reprezentuojami pamečiui.
 
Apie 5 proc. Kaziuko mugės prekybininkų šiemet sudarys svečiai iš užsienio valstybių – Lenkijos, Latvijos, Estijos, Vengrijos, Suomijos, Didžiosios Britanijos ir Baltarusijos.
 
Šeštadienį vyks mugės karnavalinės eitynės iš Nepriklausomybės aikštės į Rotušės aikštę, kur mugės svečius Dzūkijos merai vaišins grybiene. Lukiškių aikštėje veiks ir alternatyvioji Kaziuko mugė.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.