Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-10-19

Vilniuje palaidotas 34-erių sveikatos apsaugos ministras

  
Vilniuje palaidotas 34-erių sveikatos apsaugos ministras
© Facebook.com
Šv. Jonų bažnyčioje urna su J. Poželos palaikais skendo baltose gėlėse.
J. Požela buvo vedęs teisininkę Živilę. Pora augino dvejų metukų sūnų.

Trečiadienį palaidotas sveikatos apsaugos ministras Juras Požela. 34-erių metų socialdemokratas seimo narys amžinojo poilsio atgulė Vilniaus Antakalnio kapinėse.

Su J. Požela nuo antradienio ryto į sostinės senamiestyje esančią šv. Jonų bažnyčią plūdo atsisveikinti draugai, artimieji ir politikai. Pastarieji netikėtai susirgusį ir mirusį jauną kolegą vadino gabiu ir perspektyviu politiku, kuris, anot premjero Algirdo Butkevičiaus, ateityje galėjo tapti ir ministru pirmininku ir prezidentu.
Primenama, kad J. Požela susirgo rupgjūčio pradžioje savo atostogų metu. Iš pradžių į ligoninę dėl ūminių virškinamojo trakto sutrikimų ir pilvo skausmų paguldytam politikui vėliau medika diagnozavo tulžinės kilmės kasos uždegimą (pankreatitą).
 
Anot medikų, tai sunki ir klastinga liga, kurią net ir tinkamai gydant mirtingumas siekia apie 50 proc.
J. Požela Santariškių Intensyvios terapijos ir reanimacijos skyriuje buvo gydomas du mėnesius. Beveik visa tą laiką jis praleido medikų sukeltos dirbtinės komos būklės, iš kurios taip ir nepabudo. Vyriškiui buvo atliktos trys sudėtingos operacijos. Ligonio būklė nuolat keitėsi ir kartais ji teikė vilčių artimiesiems bei medikams, tačiau praėjusį penktadienį politiko būklė smarkiai pablogėjo ir spalio 16-osios naktį jo gyvybė užgeso.
 
J. Požela buvo aktyvus socialdemokratų partijos narys. Jis užėmė partijos vicepirmininko postą, o sveikatos apsaugos ministerijai vadovauti buvo paskirtas kovo mėnesį, kai iš posto buvo priversta atsistatydinti Rimantė Šalaševičiūtė.
 
J. Požela buvo vedęs teisininkę Živilę. Pora augino dvejų metukų sūnų.
 
 
  

Žymos: Liga, Mirtis, pankreatitas, Juras Požėla, kasos uždegimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!