Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-08-12

Vilniuje suniokotas pasaulyje išgarsėjęs piešinys

  
Vilniuje suniokotas pasaulyje išgarsėjęs piešinys
© Facebook.com
D. Trumpo ir V. Putinio bučinį jo autorius D. Čečkauskas pažadėjo atkurti artimiausiu metu.
Šio piešinio autorius Dominykas Čečkauskas įsipareigojo atkurti piešinį ir tai bus dar vienas priminimas visiems apie laisvę.

Vilniuje vandalai suniokojo visame pasaulyje išgarsėjusį grafiti piešinį. Jame Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas bučiuojasi su JAV pretendentu į prezidento postą Donald‘u Trump‘u.

Šis piešinys smalsuolių ir užsienio žurnalistų dėmesį traukė sostinės stoties rajone, prie populiarios greito maisto užkandinės „Keulė Rūkė“. Šios atstovai savo „Facebook“ paskyrioje paneigė kalbas, kad jie patys užtepliojo piešinį, neva, tokiu būdu bandydami susilaukti daugiau dėmesio.
„Mes nelaikome to paprastu vandalizmo aktu. Mūsų įsitikinimu, tai teroristinė ataka prieš laisvą žodį Lietuvoje. Šis išpuolis – tai priminimas mums visiems, kad laisvė nėra iškovojama vieną kartą. Dėl to reikia kovoti nuolat“, - rašoma „Keulė Rūkė“ socialinio tinklo paskyrioje.
 
Šio piešinio autorius Dominykas Čečkauskas įsipareigojo atkurti piešinį ir tai bus dar vienas priminimas visiems apie laisvę.
 
 
 
  

Žymos: Vilnius, Putinas, Trump, graffiti, Vandalai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!