Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-03-07

Vilniuje – tradicinė Kaziuko mugė

  
Vilniuje – tradicinė Kaziuko mugė Kaziuko mugė tradiciškai šurmuoliuoja kovo pradžioje Vilniaus centre.

Vilniuje išsirikiavo Kaziuko mugės prekeiviai, o penktadienį įdienojus juos džiugino ir pirmieji pirkėjai. Pastarieji, kaip pranešė portalas delfi.lt, nesidžiaugė tik kainomis, kurios nuo praėjusių metų pakilo keliais litais.

 Jau tradiciškai Kaziuko mugės dalyvių prekystaliai driekiasi Gedimino prospektu nuo Seimo iki Tymo kvartalo Užupyje. Šiemet 411-ojoje mugėje pristatytos ir naujovės – specialiai sukurtas ženklas, ilgiausias visų laikų Kaziuko kelias, mugės taksi, Viduramžių miestelis, Močiučių verslo inkubatorius.
Pastaraisiais metais Kaziuke daugelis prekeivių siūlo ne dirbinius, o naminius maisto produktus: rūkytus lašinius, dešrą, kitus mėsos gaminius. Šių galima rasti praktiškai visose gatvėse ir aikštėse, kur šurmuliuoja mugė. Žmonės noriai perka ir natūraliais žolelių arbatas, šviežią duoną. Netrūksta ir rankų darbo gaminių: sidabrinių ir žalvarinių bei veltinio papuošalų, iš vytelių pintų krepšių ar baldų, molinių ir keraminių indų.
 
Tarp prekybininkų sutikti galima ne tik lietuvaičių iš įvairių miestų ir miestelių, bet ir atvykusių menininkų-prekybininkų iš kaimyninių šalių: Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos.
 
  

Žymos: Vilnius, Šventės, Prekyba,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikystėje aš labai bijojau tamsos.
Dabar, kai ateina sąskaitos už elektrą, aš labiau bijau šviesos.