Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-15

Vilnius liūdi kartu su Nica

  
Vilnius liūdi kartu su Nica
© Facebook.com
Vilnius išreikš užuojautą dėl tragedijos Nicoje Tris kryžius nuspalvindamas Prancūzijos vėliavos spa
Jau dabar aišku, kad tarp žuvusiųjų net 10 vaikų, taip pat yra užsieniečių, bet jų tautybės, kaip ir tapatybės, kol kas nėra atskleidžiamos.

Penktadienį Vilniuje ant kalno stvointys Trys kryžiai nusidažys Prancūzijos vėliavos spalvomis. Taip sostinė pareikš užuojautą dėl tragiškų teroristų sukeltų žudynių liepos 14-ąją Nicoje, Prancūzijoje.

Kaip portalui delfi.lt sakė sostinės mero atstovas spaudai Aleksandras Zubriakovas, kadangi šiandien Vilniuje apsiniaukę, tai Savivaldybė greičiausiai nelauks vakaro ir dar dieną apšvies Tris kryžius. Jie nusidažys Prancūzijos spalvomis: mėlyna, balta ir raudona. 
Jis taip pat teigė, kad Vilniaus meras Remigijus Šimašius vyks pareikšti užuojautos prancūzams prie šalies ambasados Vilniuje.
 
Savivaldybė išsiųs ir užuojautos laišką Nicos merui.
 
Aukščiausi šalies vadovai jau pareiškė užuojautą Prancūzijai.
 
Žiniasklaidą pasiekia vis daugiau informacijos apie žuvusius žmones. Jau dabar aišku, kad tarp jų net 10 vaikų, taip pat yra užsieniečių, bet jų tautybės, kaip ir tapatybės, kol kas nėra atskleidžiamos. Įvykio vietoje vis dar dirba didelė ekspertų grupė, kurios nariai apžiūri kiekvieną kūną atskirai.
 
Lietuvos užsienio reikalų ministerijos duomenimis, nukentėjusių lietuvių per šį išpuolį nėra. Tiek delfi.lt, tiek portalas lrytas.lt susisiekė su įvykio vietoje buvusiais tautiečiais, kurie nepateko po didelio sunkvežemio ratais ir yra gyvi bei sveiki.
 
 
 
  

Žymos: Vilnius, Nica, Teroro išpuolis, Bastilijos diena , Trijų kryžių kalnas, užuojauta

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras drabužių parduotuvėje klausia pardavėjo:

– Ar galiu pasimatuoti mėlyną kostiumą vitrinoje?

Pardavėjas:

– Ne, pone, jūs, kaip ir visi kiti, turite tai daryti matavimosi kabinoje.