Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-02-28

Vilnius ruošiasi tradicinei Kaziuko mugei

  
Vilnius ruošiasi tradicinei Kaziuko mugei Kaziuko mugė kiekvienais metais sulaukia daugybės prekybininkų

Penktadienį sostinės centre ir Senamiesčio gatvelėse šurmuliuos prekybininkai iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių. Mugė truks tris dienas ir, kaip visuomet, tikimasi, kad jis bus smagesnė nei pernai.

Šiemet tai jau 420-oji Kaziuko mugė, kurioje planuojama sulaukti apie 2 tūkst. prekybininkų. Kaip ir anksčiau, taip ir šiemet, tikimasi, kad daugiausiai pirkėjų dėmesio sulauks Kaziuko mugės simboliais laikomi mediniai rankų darbo namų apyvokos daiktai ir verbos, kurių pasirinkimas kiekvienais metais auga.
Organizatoriai vilniečius ir miesto svečius kviečia pasinaudoti savo derybiniais sugebėjimais ir bandyti susiderėti geriausią kainą. Kiekvienais metais organizatoriai prekybininkams pasiūlo vis naujų vietų prekybai. Kol kas nepopuliariausia buvo tarp Užupio ir Senamiesčio esantis Tymo turgus. Prekybininkai ten mokėti už vietą ir prekiauti nenorėjo – žmonių mažai, o kainos nemažos.
 
Šiais metais bus organizuojama daugiau viešų renginių, tokių kaip lietuviškų kepsnių ęempionatas, norintieji galės pmatyti, kaip darinėjama kiaulė. Į Vilnių iš pajūrio atkeliaus ir stintos, kurių bus galima paragauti net keliose Senamiesčio vietose.
 
Šiemet Kaziuko mugė nusidrieks iki pat Tymo turgaus. Pernai prekybininkai nenorėjo ten prekiauti, todėl šiemet šventės organizatoriai šioje Vilniaus dalyje ruoš daugiau renginių. Vienas jų – XIX a. futbolas.
Šventėje vyks ir lietuviškų kepsnių čempionatas. Norintys net galės pamatyti, kaip darinėjama
 
 
  

Žymos: Šventė, Mugė, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…