Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-06-30

Vokiečiai nenorėtų ginti Lietuvos

  
Vokiečiai nenorėtų ginti Lietuvos
© Wikipedia.org
Vokietijos politikas F. W. Steinmeieris nepritaria NATO planams telkti karines pajėgas prie sienų su
„Nereikia komplikuoti situacijos ginklų žvanginimu ir kovos šūksniais“, - kalbėdamas apie sudėtingus santykius su Rusija pareiškė Vokietijos diplomatijos vadovas.

Du tūkstančiai vokiečių dalyvavo apklausoje, kurios rezultatai turėtų labai liūdinti lietuvius.

 Beveik pusė apklaustųjų sociologijos tarnybos „YouGov“ surengtoje apklausoje dalyvavusių Vokietijos gyventojų teigė neatmetantys galimybės, kad ateityje Rusija užuls Lietuvą, Latviją ir Estiją, tačiau jų nuomone, tačiau NATO bloko šalys neturėtų skubėti ginti kitų alijanso narių.
Tokią nuomonę palaiko ne tik dalis šalyje gyvenančių žmonių, bet ir aukšti politikai. Šią savaitę audrą tarptautinės politikos vandenyse sukėlė Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas Walteris Steinmeieris.
 
„Nereikia komplikuoti situacijos ginklų žvanginimu ir kovos šūksniais“, - kalbėdamas apie sudėtingus santykius su Rusija pareiškė Vokietijos diplomatijos vadovas. Jis nesutinka su NATO pozicija stiprinti kareinius pajėgumus prie rytinių alijanso sienų su Rusija.
 
Maždaug trečdalis respondentų pareiškė netikintys, kad Rusija gali panaudoti agresiją prieš Baltijos šalis. Ir tik 9 proc. pritarė pasiūlymams į Lietuvą ir jos artimiausias kaimynes siųsti šimtus kariškių.
 
 
 
  

Žymos: Vokietija, Rusija, NATO, Lietuva, Baltijos šalys, karas , agresija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.