Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, tv3.lt   |   2018-05-09

Vyras negali apsisaugoti nuo moters, prašo pagalbos

  
Vyras negali apsisaugoti nuo moters, prašo pagalbos
© tv3
Moteris vyrą vedžioja už nosies.

Į „TV pagalbą“ paskambino Irmantas. Vyriškis prašė jam surasti gyvenamąją vietą, mat po dešimties bendro gyvenimo metų mylimoji jį meta lauk.

Padėti bėdos ištiktam Irmantui ėmėsi Gerda Žemaitė. Nuvykus į jo draugės namus „TV pagalbos“ filmavimo komandą pasitiko įsiaudrinusi porelė. Irmantas neslėpė, kad Rasą labai dažnai iškeikia. Esą moteris jam taip nusibodo, kad be keiksmažodžių jau neišeina kalbėti.
Be to, guodžiasi vyriškis, sugyventinė jį nuolat muša. „Kuriam vyrui patiktų, jei pas moterį į lovą atėjus, ji imtų spardytis ir varyt lauk“, – guodėsi Irmantas.
 
„Kaip aš galiu kitaip elgtis, jei jis mane pačiais negražiausiais žodžiais nuolat kolioja ir keikia?“ – atšovė Rasa.
 
Tarp sugyventinių užvirė žodžių karas, kurio metu Rasa prisipažino – Irmanto šiose namuose matyti nenori jos brolis. Irmantas, panašu, nesutaria ne tik su Rasa, bet ir su visa jos gimine.
 
„Poros santykiai labai sudėtingi. Akivaizdu, kad lengvai paliaubos nebus paskelbtos. Irmantas turi nedaug išeičių. Arba susiranda būstą, kur galėtų išsikelti su visais daiktais, arba užgyventą turtą turi palikti Rasos namuose ir išeiti kaip stovi“, – situaciją įvertino Gerda Žemaitė.
 
  

Žymos: Santykiai, Lietuva, Moterys, Vyras, TV pagalba

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Koks skirtumas tarp dramblio ir blusos? Tas, kad drambliai gali turėti blusų, o blusos turėti dramblių ne.