Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-12-17

Vyriausybė su pasitikėjimo avansu

  
Vyriausybė su pasitikėjimo avansu D. Grybauskaitė tikisi, kad Vyriausybė neturi tapti kriminalinių ar oligarchinių interesų įkaite.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vyriausybę patvirtino su pasitikėjimo avansu. Taip šalies vadovė įvertino naujos, Algirdo Butkevičiaus vadovaujamos, komandos kompetenciją. Po susitikimo su Vyriausybės nariais šalies vadovė perskaitė pranešimą, tačiau į klausimus neatsakinėjo.

D. Grybauskaitė įvardijo aktualiausias problemas ir užduotis, kurias iškėlė šešioliktajai Vyriausybei. Ji pabrėžė konkurencingumo didinimą, inovacijų taikymą šalies ūkyje, geresnį mokesčių surinkimą, griežtesnę kovą su „šešėliu“, palankesnes sąlygas verslui, mokslinio potencialo panaudojimą bei euro įvedimą 2015-2016 m.
Energetinės politikos srityje D. Grybauskaitė prisakė mažinti šalies priklausomybę nuo vienintelio energetinių išteklių tiekėjo, nurodė, jog Lietuva turės išlikti mišrios energetikos šalimi. Tai, anot prezidentės, reiškia, kad suskystintų gamtinių dujų terminalas turi būti baigtas per šios Vyriausybės kadenciją.
 
D. Grybauskaitė kalbėjo ir apie kovą su politine bei ekonomine korupcija. „Vyriausybė neturi tapti kriminalinių ar oligarchinių interesų įkaite. Realia kova su korupcija ir nebaudžiamumu reiškia, kad panaudoti būtina jau sukurtus teisinius įrankius, kurie yra šalyje priimti“, - teigė prezidentė.
 
 
  

Žymos: Politika, Lietuva, Lietuvos politika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...