Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lrytas.lt   |   2014-07-12

Vyriausybės narė atisakė atsistatydinti savo noru

  
Vyriausybės narė atisakė atsistatydinti savo noru Algirdo Butkevičiaus Vyriausybėje ne visi viceministrai sutinka paklusti politikų valiai.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ištesėjo savo žodį – Vyriausybėje sujudimas. Atisistadina ir min aistrai, ir jų jiems pavaldūs viceministrai. Didžioji dalis iš savo pareigų pasitraukė savo noru, tačiau ne visi linkę taip draugiškai palikti jiems anksčiau patikėtas pareigas.

 Viena tokių, kovojančių prieš sistemą, – Lenkų rinkimų akcijos narė, energetikos viceministrė Renata Cytacka. Ji nesutiko su energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus prašymu ir nesutiko išeiti iš darbo savo noru. Kol kas jos likimas neaiškus. Vyriausybėje bus sprendžiama, kokių teisinių priemonių imtis, kad viceministrė paliktų savo pareigas.
Ši moteris politinėje arenoje pagarsėjo jau prieš kurį laiką. Daugiausiai dėmesio R. Cytacka susilaukė tuomet, kai atsisakė nuo savo nuosavo namo nukabinti lenkišką gatvės užrašą, nors tą padaryti politikę įpareigojo teismas. Nepaisė ir ji ir kitos Lietuvos Respublikos įstatymo – per valstybines šalies šventes ant jos namo trispalvė neplevėsavo.
 
Lenkų rinkimų akcijos lyderis Voldemaras Tomaševskis vietoje to, kad sudrausmintų kolegę, ją viešumoje palaikė it tvirtino, kad tokiu būdu jo partijos bičiulė gina Lietuvos lenkų teises.
Kaip pranešė portalas Lrytas.lt, dėl įtartintų viceministrų prezidentės D. Grybauskaitės kritikos sulaukusi valdančioji koalicija praėjusią savaitę nusprendė, jog įgaliojimus grąžindami ministrai atleis visus viceministrus, o naujai patvirtinus kabinetą, savo komandas formuos iš naujo.
 
  

Žymos: Ministrai,, Lietuvos Seimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją ateina vaikinas ir sako:
– Gydytojau, žinote, turiu įtarimą, kad vienas mano pažįstamas užsikrėtė venerine liga...
Gydytojas:
– Gerai, maukitės kelnes ir rodykite tą savo pažįstamą.