Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-13

Žinutė “Facebook” sukėlė audrą politikoje

  
Žinutė “Facebook” sukėlė audrą politikoje
© Facebook.com
Darbietis V. Pocius dėl savo pasakytos nuomonės apie ukrainietę N. Savčenko ir prezidentę nesigaili.
Tuo tarpu V. Pocius savo žodžiuose jokios dviprasmybės neįžvelgė.

Ukrainoje didvyre laikoma lakūnė ir Aukščiausiosios Rados narė Nadija Savčenko šią savaitę viešėjo Lietuvoje. Ir po šio vizito įsiplieskė netikėtas skandalas. Jį sukėlė „Darbo partijos“ narys Vidas Pocius, kuris po minėto susitikimo pareiškė daug skirtingų reakcijų sulaukusią savo nuomonę.

Politikas savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ paviešino straispnį „D. Grybauskaitė: Lietuva tvirtai remia Ukrainos žmones“ apie prezidentės ir ukrainietės susitikimą ir paliko dviprasmišką žinutę: „Kur čia Ukrainos žmonės? Aš matau tik seksualines mažumas“. Šalia šios žinutės buvo ir D. Grybauskaitės bei N. Savčenko nuotrauka, kurioje dvi moterys sėdi greta prie stalo surėmusios viena į kitą draugiškus žvilgsnius.
V. Pociaus žinutė greit pasiekė žiniasklaidą ir sulaukė partijos bendražygių dėmesio. „Darbo partijos“ pirmininkas Valentinas Mazuronis. Jis teigė, kad partijos kolegai ir kandidatui į Seimą keliami aukštesni moraliniai reikalavimai, todėl tokie dviprasmiški ir niekuo neparemti vieši pasisakymai negali būti toleruojami.
 
Tuo tarpu V. Pocius savo žodžiuose jokios dviprasmybės neįžvelgė ir portalas lrytas.lt žurnalistui teigė, kad neaiškumą dėl savo seksualinės orientacijos palikusi pati prezidentė ir jis dėl kaltės nesiruošia prisiimti.
 
Jis taip pat vylėsi, kad nebus išmestas iš partijos. „Pirmininkas gal pasikarščiavo. Matysim“, - viltingai portalui lrytas.lt sakė V. Pocius.
 
 
  

Žymos: Politika, Rinkimai, Darbo partija, Nadija Savčenko

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu tiksliai žinai, kas kaltas, neišsiduok!