Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   peterboroughtoday.co.uk   |   2018-06-12

Peterborough’o gydytojui – kaltinimai dėl pacientų mirčių

  
Peterborough’o gydytojui – kaltinimai dėl pacientų mirčių
© Justyn M. Freeman nuotr.
Manoma, kad medikas savo veiksmais pagreitino pacientų mirtis.
Medikas buvo sulaikytas ir sulaukė įtarimų dėl didžiulio aplaidumo, kuris lėmė žmogaus mirtis

Rimtų kaltinimų sulaukė Peterborough’o miesto ligoninės gydytojas, manoma, kad jis specialiai ėmėsi veiksmų, dėl kurių mirė mažiausiai du pacientai.

Galimai netinkami anesteziologo-konsultanto Andy Gregg’o veiksmai teisėsaugai tapo žinomi po to, kai tyrimą dėl 48 metų medicinos specialisto darbo pradėjo ligoninės vadovybė.
Jai įtarimų sukėlė kelios pacientų mirtys ligoninėje po to, kai ligoniai buvo perduoti šio mediko globon. 2016 metais leukemija sergantis 41 metų vyras mirė praėjus porai valandų po to, kai A. Gregg’as suleido jam padidintas dozes raminamųjų ir nuskausminamųjų vaistų.
 
Dar vienas pacientas ligoninėje mirė 2013 metais – po širdies smūgio čia patekęs vyras taip pat mirė tuomet, kai buvo patikėtas A. Gregg’o priežiūrai. Nustatyta, jog medikas ir šiam ligoniui suleido raminamųjų.
 
2017 metais policija gavo žinių, kad ligoninę valdantis fondas pradėjo dar 5 tyrimus dėl netinkamo A. Gregg’o darbo.
 
Šių metų kovo viduryje medikas buvo sulaikytas ir sulaukė įtarimų dėl didžiulio aplaidumo, kuris lėmė žmogaus mirtis – teigta, jog jis „pagreitino pacientų mirtį“, tačiau anesteziologas tai griežtai neigė.
 
Pirmadienį paskelbta, kad A. Gregg’ui kaltinimai panaikinti, tačiau jo veiklą toliau tiria generalinė medicinos taryba. Kol vyksta tyrimas, šis atvejis nekomentuojamas, o medikui uždrausta dirbti.
 
A. Gregg’as miesto ligoninėje dirbo nuo 2003 metų.
  

Žymos: Peterborough, anglijos gydytojai, aplaidumas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...