Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2009-09-03

Nelaisvėje – 18 metų

  
mal" style="text-align:justify;line-height:150%">Amerikos Kalifornijos valstijos policija bei žiniasklaida narplioja klaikią dramą: Jaycee Lee Dugard, pagrobta prieš 18 metų, visą tą laiką buvo kalinama pagrobėjo Phillo Garredo namuose.

 Vyras, kartą jau teistas dėl išprievartavimo, šią moterį, kuriai dabar jau 29-eri, laikė savo galiniame kieme.

Įtariama, kad J. L. Dugard buvo ne tik prievartaujama, bet ir verčiama dalyvauti seksualinėse orgijose. Kaimynai teigia dažnai pastebėdavę keistą ir įtartiną Ph. Garredo elgėsį, bet nedrįsdavę kreiptis į policiją, o kai netoliese gyvenusi moteris pagaliau tai padarė, policija jos nuogąstavimais nesusidomėjo. Dabar pareigūnai apgailestauja, nes jau prieš dvejus metus būtų galėję padėti šiai moteriai.

Policija, suėmusi P. Garredo, šiuo metu tiria nusikaltimo vietą – galinio kiemo pašiūrę, kurioje įkalintoji pagimdė ir du vaikus. Pareigūnai taip pat neatmeta galimybės, kad P. Garredo gali būti susijęs ir su daugeliu kitų apylinkėje įvykdytų nusikaltimų – prievartavimų ir žmogžudysčių.

Vietiniai P. Garrido jau seniai buvo praminę „pamišėliu Garrido“, mat vyras pastaruoju metu sakėsi girdįs Dievo balsus. Daugelis svarsto, kodėl J. L. Dugard tiek metų gyveno su savo kankintoju ir niekam nesiskundė. Porą pažinojusi nekilnojamojo turto kompanijos darbuotoja Deepal Karunaratne teigė, kad moteris, ko gero, buvusi įbauginta: „Ji, manau, bijojo dėl savo ir savo dukrų gyvybės. Juk jos dar paauglės. O kas žino, kuo P. Garrido grasino vargšei moteriai?“, teigė ji.

Nepaisant net keleto policijos apsilankymų P. Garrido namuose, pareigūnai J. L. Dugard surado tik rugpjūčio 26-ąją, kai pats P. Garrido su ja ir dukterimis pasirodė policijos nuovadoje. J. L. Dugard kankintojas pristatė moterį kaip savo žmoną Alisą.

Rgpjūčio 25-ąją nusikaltėlis sulaukė policijos dėmesio dėl neteisėtai platinamų religinių leidinių Berklio universiteto teritorijoje. Pareigūnai netruko išsiaiškinti, kad Alisa išties yra 1991 metais Šiaurės Kalifornijoje pagrobtoji J. L. Dugard.

Šiuo metu J. L. Dugard sugrąžinta pas savo motiną bei seserį, o policija akylai saugo šeimą nuo visuomenės dėmesio. 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Einu į parduotuvę, gal tau paimti ko nors skanaus? – klausia žmona.
– Žinoma, paimk, tik atsargiai – gatvėje slidu, grįždama nesudaužyk butelio.