Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   alfa.lt   |   2018-10-05

Beną Afflecką žlugdo alkoholizmas 

  
Beną Afflecką žlugdo alkoholizmas
© Elen Nivrae nuotr.
B. Affleckas pripažįsta savo problemą ir žino, kokia ji žalinga.
Su šia priklausomybe kovosiu visą gyvenimą

Po 40 dienų, praleistų reabilitacijos klinikoje, pirmą kartą apie savo priklausomybę prabilo aktorius Benas Affleckas.

46-erių vyras instagrame su gerbėjais pasidalijo žinute, kurioje dėkoja sekėjams, šeimai ir draugams už begalinį palaikymą šiuo jam itin sunkiu metu.
B. Affleckas patvirtino užbaigęs privalomąjį 40 dienų gydymą nuo alkoholizmo ir šiuo metu laiką leidžia namuose, kur jį prižiūri specialistai.
 
„Su šia priklausomybe kovosiu visą gyvenimą. Būtent dėl to nė vienas pacientas oficialiai nenutraukia gydymo. Tai – ilgai trunkantis procesas. Kovoju dėl savęs, dėl savo šeimos. Su manimi susisiekė labai daug žmonių, nepabijojusių pasidalyti savo kovų su priklausomybėmis istorijomis. Tiems žmonėms noriu labai padėkoti. Jūsų stiprybė įkvepia mane ir suteikia jėgų nepasiduoti. Žinodamas, kad nesu vienas, jaučiu palengvėjimą. Kadangi turiu problemą, nuolatos privalau sau priminti, kad pagalbos prašymas nėra silpnumo ženklas. Atvirkščiai, tai reiškia, kad esu drąsus“, – rašė aktorius.
 
Į reabilitacijos kliniką aktorius savo noru užsirašė dar rugpjūtį, kai buvusi žmona aktorė Jennifer Garner jam surengė intervenciją.
 
Portalui Pagesix.com B. Affleckui artimi šaltiniai pasakojo, kad po skyrybų su populiarios laidos „Saturday Night Live“ prodiusere Lindsay Shookus aktorius labai pasikeitė.
 
„Alkoholizmas stipriai paveikia ne tik to žmogaus gyvenimą, tačiau ir jo šeimos bei artimųjų laimę, – prieš maždaug mėnesį sakė B. Afflecko brolis Casey. – Dėl savo vaikų, buvusios žmonos ir savo paties gerovės jis labai stengiasi ir vėl bando susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą. Benas yra priklausomas nuo alkoholio. Didžioji dalis mūsų senelių taip pat yra alkoholikai. Mano tėvas yra alkoholikas, tačiau jau daugiau nei 30 metų nevartoja nė lašo. Aš taip pat jau šešerius metus nevartoju alkoholio. Benas labai stengiasi. Laimei, jis turi nuostabią palaikymo komandą, kuri neleis jam pasiduoti.“
 
Alfa.lt primena, kad tai antras kartas, kai B. Affleckas gydosi reabilitacijos klinikoje. Pirmą kartą išsigydyti priklausomybę jis ryžosi 2017-aisiais.
 
 
  

Žymos: Alkoholizmas, Priklausomybė , ben affleck

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…