Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-02-14

15 mlrd. dolerių naujoms darbo vietoms

  
15 mlrd. dolerių naujoms darbo vietoms JAV prezidentas B. Obama tikisi, kad naujos investijos paskatins amerikiečių verslumą.

Prezidentas Barakas Obama imasi aktyviai skatinti ekonomikos atsigavimą. JAV vadovas pasiūlė jau artimiausiu metu minimalų darbo užmokestį padidinti net daugiau nei 20 proc., taip aktyviai kurti naujas darbo vietas.

B. Obama paragino investuoti 50 mlrd. dolerių į kelių ir tiltų statybą, o 15 mlrd. dolerių siūlo skirti darbo vietų kūrimui. Tikimasi, kad šios programos, jeigu jas palaimins Kongresas, paskatins ir valstijų gyventojų verslumą.
JAV aktyviai skatina ir vidaus vartojimą, nes norima sustiprinti per pasaulinę ekonomikos krizę nusilpusią vudirianiąją klasę ir jos finansines galimybes.
 
„Mūsų kartos uždavinys – vėl paleisti JAV ekonomikos augimo variklį, tai yra augančią ir klestinčią viduriniąją klasę“, JAV prezidentą citavo pasaulio žiniasklaida.
 
Naujausi JAV makroekonominiai statistiniai duomenys parodė, kad šalies biudžeto perteklius didesnis, nei prognozavo analitikai. Šių metų sausį JAV iždo pajamos viršijo išlaidas 2,88 mlrd. dolerių - tai pirmasis biudžeto perteklius nuo 2008 metų, informuoja .
 
  

Žymos: JAV, Barack Obama, Gyvenimas JAV

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas rūpinasi panele:
– Na, kas atsitiko, ko taip raudi?
– Mano tėvai ne... nenori, kad mes su... susitikinėtume!
– Nesisielok, – guodžia ją vaikinas. – Aš susirasiu kitą panelę.