Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-04-21

500 galingų požeminių smūgių griovė Ekvadorą

  
500 galingų požeminių smūgių griovė Ekvadorą
© Youtube.com
Žemės drebėjimas Ekvadore nusinešė daugiau nei 500 žmonių gyvybes, dar 5 tūkst. buvo sužaloti.
Kada žuvusiųjų skaičius didės net neabejojama, tačiau ne taip smarkiai kaip šiomis dienomis, nes didžioji dalis kūnų jau rasti.

Ekvadorą ir toliau purto stiprūs požemiai smūgiai. Pirmasis žemės drebėjimas, kurio stiprumas siekė 6 balus pagal Richeterio skalę, įvyko vos prieš keturias dienas. Ketvirtadienį žemė vėl ėmė drebėti. Užfiksuotas 6,1 balo stiprumo drebėjimas.

Ir nors per šį kartą pranešimų apie žuvusiuosius nėra, žmones apima panika ir siaubas. Bijoma, kad smūgiai kartosis, tad reikia ruoštis blogiausiam.
Ekvadoro specialistai paskutinį smūgį vadina vienu iš pakartotinių, kurių, skaičiuojant nuo šeštadienio, iš viso jau buvo 500.
 
Savaitgalį galingi smūgiai sugruovė ištisus miestus ir kaimus. Kai kur žmones gyvus laidojo slenkantys kalnų šlaitai. Skaičiuojama, kad per tuomet žuvo daugiau nei 500 žmonių, o dar 5,7 tūkst. buvo sužeisti, ma=daug 163 vis dar ieškoma.
 
Kada žuvusiųjų skaičius didės net neabejojama, tačiau ne taip smarkiai kaip šiomis dienomis, nes didžioji dalis kūnų jau rasti.
 
Lietuvos užsienio reikalų ministerija pranešė, kad Ekvadore esantys lietuviai per žemės drebėjimą sužeisti nebuvo. Tiesa, vienas jaunuolis kurį laiką buvo dingęs be žinios, tačiau galop portalas delfi.lt pranešė, kad vyras gyvas ir sveikas, o pranešti kelias dienas apie save jis tiesiog neturėjo jokių galimybių, nes regione, kuriame jis gyveno, po žemės drebėjimo nutrūko elektros energijos tiekimas.
 
  

Žymos: Ekvadoras, Žemės drebėjimas, požeminiai smūgiai, pagal Richterio skalę

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienintelis kartas, kai Chuckas Norrisas suklydo, buvo tada, kai jis manė, kad padarė klaidą.