Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-09-24

A.Kurnikova tapo JAV piliete

  
 A.Kurnikova tapo JAV piliete Ana Kurnikova.

Garsi Rusijos tenisininkė Ana Kurnikova gavo Jungtinių Valstijų pilietybę. Apie tai tenisininkė pasakė savo interviu žurnalui „Maxim“, kuris išeis spalio mėnesį.

mal" style="margin-top:0cm;margin-right:16.75pt;margin-bottom: 12.0pt;margin-left:0cm;mso-outline-level:2">Kaip prisipažino A.Kurnikova, ji visada jautėsi pusiau rusė, pusiau amerikietė ir jai nebuvo svarbu, turi ji pasą ar ne. Tačiau dirbdama su užsienyje tarnaujančių amerikiečių kareiviams padedančiomis organizacijomis, mergina nusprendė, jog JAV pilietybės statusas būtų „kitas logiškas žingsnis“.

Leidinio portalas skelbia, jog  spalio mėnesio „Maxim“ numeryje A.Kurnikovos interviu bus iliustruotas išskirtinėmis tenisininkės nuotraukomis. Žurnalas bus parduodamas kartu su stereoskopiniais akiniais, kad merginos fotografijomis galima būtų mėgautis trimatėje erdvėje.

Primename, jog A.Kurnikova iš didžiojo teniso pasitraukė 2003-iais būdama 22 metų. 2010 liepą ji kaip „legenda“ žaidė dveletų mačą Wimbledono turnyre. Tada ji pareiškė, jog su malonumu atnaujintų pasirodymus, bet nesijaučia 100 proc. tam pasirengusi.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Teisme:
– Ar jūs žinote, kiek galite gauti už melagingus parodymus?
– Žadėjo tūkstantį dolerių!