Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-03-07

Alpėse sniego lavina slidininkus užklupo trasoje

  
Alpėse sniego lavina slidininkus užklupo trasoje
© Twitter.com
Slidininkus ir snieglentininkus sniego lavina užgriuvo ryte, kai šie ruošėsi leistis žemyn trasomis.
Po sniegu atsidūrusių slidininkų ir snieglentininkų paieškas dabar sunkina labai prastas oras.

Kalnų slidininkų iš D. Britanijos mėgstamą Pranzūcijos kurortą Alpėse užvertė sniegas. Sniego lavina slidininkus užgriuvo trasose ir net prie keltuvų.


Tigne (liet. Tinio) kurorte šiuo metu intensyviai dirba gelbėtojai. Teigiama, kad po sniegu yra labai daug žmonių. Jų gali būti šimtai, pranešė standard.co.uk. 
Žiniasklaida pranešė, kad slidininkus sniego lavina su ledo luitais užklupo apie 10 val. vietos laiku (9 val. ryto JK laiku). 
 
Po sniegu atsidūrusių slidininkų ir snieglentininkų paieškas dabar sunkina labai prastas oras. Dingusių žmonių negali ieškoti sraigtasparniai. 
 
Trasų prižiūrėtojai tvirtino, kad oro sąlygos antradienio rytą nebuvo labai geros. Sniego griūčių pavojus buvo vertinamas keturiais balais. Ir jos buvo labiausiai tikėtinos šlaituose ir nepažymėtose trasose. Kai pavojus pasiekia penkis balus, uždaromos visos trasos. 
 
"Tiesa" primena, kad mažiau nei prieš mėnesį, vasario 13 d., sniego griūtis toje pačioje vietovėje pražudė keturis slidininkus, tarp kurių buvo du paaugliai. Jie slidinėjo nepažymėtose trasose. 
 
Naujausiais duomenimis, niekas iš slidininkų nežuvo. Lavina žmones užklupo lengviausioje, mėlynoje trasoje. 
 
Viena moteris po nelaimės socialiniame tinkle "Twitter" rašė: "Instruktorius mums sušuko trauktis. Aš pradėjau judėti, tačiau sniegas mane užgriuvo iš nugaros", - teigė moteris. Ji tvirtino, kad tai buvo baisiausia diena jos gyvenime. 
Gelbėtojai pranešė, kad slidininkai nenukentėjo ir nei vienam neprireikė rimtos medikų pagalbos. 
 
  

Žymos: Prancūzija, Nelaimė, Slidinėjimas, Alpės, sniego lavina, Tigne

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.