Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-11-16

Anoniminė grupuotė paskelbė karą ISIS

  
Anoniminė grupuotė paskelbė karą ISIS Anoniminė programišių grupuotė „Anonymous“ paskelbė karą ISIS.
Ši operacija suvienys žmoniją.

Anoniminė programišių grupuotė „Anonymous“ internete išplatino vaizdo įrašą, kuriame grasinama Islamo valstybės kovotojams. Video išleistas kaip atsakas į penktadienį Paryžiuje įvykusia vieną didžiausių teroro atakų Europos istorijoje.

„Anonymous“ grupuotės atstovas įraše ISIS perspėja, kad visus ir kiekvieną iš jų planuoja surasti ir sučiupti. Tai planuojama padaryti pasitelkus internetą.
„Anonymous“ nariai iš viso pasaulio jus sumedžios. Žinokite, kad mes jus surasime ir nepaleisime. Mes prieš jus surengsime didžiausią kada nors vykdytą operaciją“, – vaizdo įraše prancūzų kalba sakė „Anonymous“ simbolį – Gajaus Fokso kaukę dėvintis programišių grupės narys.
 
„Ši operacija suvienys žmoniją”, - pridėjo kauke prisidengęs asmuo.
 
Video, kuris „Youtube” kanale pasirodė lapkričio 14 d., šeštadienį, jau peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų. Taip pat tūkstančiai žmonių „Twitter” paskyroje pasidalino žinutėmis apie anoniminės programišių grupuotės planus.
 
 
Grupuotė „Anonymous“ – ypač aktyvi „Twitter” socialiniame tinkle, kur nuolat dalinasi Islamo valstybės probaganda skleidžiančiais internetiniais puslapiais bei kita informacija.
 
 
  

Žymos: Karas, Islamo valstybė, ISIS, Anonymous

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pareina Petriukas iš mokyklos ir sako mamai:
– Aš tau suskaičiuosiu iki dešimt, gerai?
– Na, skaičiuok...
– 1 3 4 5 6 7 8 9 10.
– O kur dvejetas? – klausia mama.
– Pažymių knygutėje...