Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-03-22

Antras teroro smūgis Belgijai – sprogimas metro (video)

  
Antras teroro smūgis Belgijai – sprogimas metro (video)
© Flickr.com nuotr.
Sprogimo metro stotyje žuvo 13 žmonių.

Antradienį ryte sprogimai Briuselio oro uoste buvo ne vienintelis išpuolis. Dar vienas sprogmuo detonuotas metro sistemoje.

Sprogimai Zaventem oro uoste nugriaudėjo apie 7 val. JK laiku, o po valandos dar vienas bomba sprogo metro, Maalbeek stotelėje, esančioje visai netoli nuo Europos Sąjungos institucijų. Šių darbuotojams įsakyta likti biuruose ar namuose. Visi susitikimai atšaukti.
Vienas „Twitter“ vartotojas pasidalijo nuotrauka, kurioje matomas sunkiokotas metro traukinio vagonas. Šio išpuolio metu žuvo apie 20 žmonių, sužeistųjų skaičius tikslinamas.
 
Oro uostas ir metro uždaryti, Belgijoje paskelbtas aukščiausio lygio terorizmo pavojus. Šalies sostinės gatvės pilnos policijos ir specialiųjų pajėgų pareigūnų, kariškių, virš miesto skraido sraigtasparniai.
 
Belgijos vidaus reikalų ministras Janas Jambon radijui sakė, kad šie išpuoliai tikriausiai susiję su Salaho Abdeslamo sulaikymu praėjusią savaitę Briuselyje. Šis vyras yra pagrindinis lapkričio 13-osios žudynių Paryžiuje įtariamasis.
 
Informaciją atnaujinsime.
  

Žymos: Belgija, Briuselis, sprogimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…