Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC inf.   |   2017-05-19

Apkvaitęs vairuotojas sukėlė tragediją Niujorke

  
Apkvaitęs vairuotojas sukėlė tragediją Niujorke
© youtube.com kadras.
Automobilis užlėkė ant šaligatvio ir taranavo žmones.
Įtariamasis teigė, kad jam taip elgtis liepė balsai

Ketvirtadienį Niujorko centre į žmonių būrį specialiai rėžėsi didžiuliu greičiu važiavęs automobilis, tačiau tai nebuvo teroro aktas.

Nelaimė didžiausiame JAV mieste įvyko apie 16 val. vietos laiku Times aikštėje – vietoje, kurioje ištisą parą pilna žmonių. Didžiuliu greičiu važiavęs automobilis „Honda“ užlėkė ant šaligatvio ir rėžėsi į būrį žmonių.
Nuo patirtų sužalojimų mirė 18-metė mergina, dar 22 žmonės sužaloti.
 
Įvykio vietoje sulaikytas ir vairuotojas – 26 metų Richard’as Rojas. Paskelbta, kad jis taip pasielgė tyčia, bet šis įvykis nepriskiriamas prie teroro aktų.
 
Pirminiais duomenimis, vyras įvykio metu buvo apsvaigęs nuo narkotikų arba alkoholio ir apklausos metu teigė, kad jam taip elgtis liepė balsai. Buvęs kariškis taip pat sakė, jog jį kažkas turi nušauti.
 
R. Rojas dar būdamas nepilnametis baustas už vairavimą apsvaigus nuo narkotikų, užpernai sulaikytas vairuojantis neblaivus. 2012 metais jis peiliu užpuolė taksistą rėkdamas, kad jo gyvenim as yra baigtas. Tais pačiais metais jis grasino nužudyti policininką.
Vyrui pareikšti kaltinimai dėl žmogaus nužudymo ir pasikėsinimo pavojingu būdu nužudyti dar daugiau žmonių.
Incidento įrašas:
Įtariamojo sulaikymas:
  

Žymos: Niujorkas, Žmogžudystė, Automobilis, times square

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas išprievartavo merginą. Pasodino abudu. Policininką už išprievartavimą, merginą – už pasipriešinimą pareigūnui.