Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Egidija Lekavičienė   |   2011-05-11

A.Schwarzeneggeris skiriasi su žmona

  
 A.Schwarzeneggeris skiriasi su žmona
© innthebasement.com
A.Schwarzeneggerio santuoka truko ketvirtį amžiaus.

Buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris ir jo žmona Maria Shriver, santuokoje išgyvenę 25 metus, pranešė apie skyrybas.

Pirmadienį išplatintame jų pranešime spaudai teigiama, kad tokį sprendimą priėmė abu drauge po ilgų svarstymų ir apmąstymų. Garsenybės neužsimena apie tai, ar įteisins savo skyrybas, ar tiesiog gyvens atskirai, bet pabrėžia, kad ir toliau kartu augins savo keturis vaikus, kurie yra svarbiausia jų gyvenimo dalis, bei stengsis palaikyti gerus tarpusavio santykius. A. Schwarzeneggeris bei M.
Shriver pažymėjo, kad per drauge nugyventus metus jie padėjo vienas kitam atsiskleisti ir pasiekti karjeros aukštumų, bet pastaruoju metu abu išgyveno nelengvą pereinamąjį laikotarpį.
 
63-ejų A. Schwarzeneggeris savo septynerių metų gubernatoriaus kadenciją baigė šiemet sausį ir planuoja vėl filmuotis bei prodiusuoti televizijos laidą.
 
55-erių M. Shriver dirba žurnaliste, yra parašiusi 6 knygas, kurios JAV išleistos dideliais tiražais. 1988-aisiais ji NBC nušvietė Olimpines žaidynes ir už šią laidą gavo „Emmi“ apdovanojimą. Jos motina yra JAV prezidento Johno F. Kennedy sesuo, o jos tėvas 1972-aisiais buvo Demokratų partijos kandidatas į JAV prezidentus.
 
Maria ir Arnoldas susipažino 1977 metais labdaringose teniso varžybose ir susituokė 1986-aisiais.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dviejų astronomų pokalbis:
– Mano apskaičiavimu, kometa praskries netoli Žemės po milijono šešių šimtų keturiasdešimt penkerių metų ir 3 mėnesių.
– Tu įsitikinęs? O tai iš mūsų po to juoksis...