Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Bbc.com   |   2019-06-17

Atkartodamas H. Houdini triuką, upėje dingo magas

  
Atkartodamas H. Houdini triuką, upėje dingo magas
© Twitter.com
Chanchalas Lahiri

Baiminamasi, kad bandant atkartoti garsiojo Harry Houdini triuką, kurio metu į upę panardinamas grandinėmis supančiotas žmogus, žuvo indų magas. Chanchalas Lahiri turėjo išsilaisvinti iš grandinės ir saugiai išplaukti į Hugli upės krantą, tačiau jis į paviršių taip ir neišnėrė, rašo Bbc.com.

Sekmadienį pasirodymo stebėti susirinkę žiūrovai apie dingusį magą pranešė policijai. Pareigūnai patvirtino pradėję jo paiešką.
Ch. Lahiri, taip pat žinomas kaip Mandrake, į upę buvo panardintas iš valties. Jis buvo supančiotas grandine ir surakintas šešiomis spynomis. Mago pasirodymą stebėjo dvejose valtyse ir ant kranto buvę žmonės.
 
Iki pat vėlyvo sekmadienio vakaro policija ir narų komanda ieškojo dingusio mago, bet jo nerado. Vienas pareigūnas laikraščiui „Hindustan Times“ teigė negalintis paskelbti Ch. Lahiri mirusiu, kol nerastas jo kūnas.
 
Vietinio laikraščio fotografas Jayantas Shawas stebėjo mago pasirodymą. „BBC“ jis sakė su magu kalbėjęs prieš jam panyrant į vandenį.
 
„Pasiteiravau jo, kodėl dėl magijos jis rizikuoja savo gyvybe. Jis nusišypsojo ir pasakė „Jei tai padarysiu, bus magija. Jei padarysiu klaidą, įvyks tragedija“, – pasakojo fotografas.
Mago teigimu, šį triuką jis atlikti nusprendė siekdamas „atgaivinti susidomėjimą magija“.
 
Tai ne pirmas kartas, kai Ch. Lahiri bandė atlikti panašų pavojingą povandeninį triuką. Prieš daugiau nei 20 metų į tos pačios upės vandenį jis buvo nuleistas stiklinėje dėžėje. Tą kartą triukas jam pavyko.
 
Fotografas J. Shawas tada taip pat stebėjo mago pasirodymą.
 
„Nė nemaniau, kad šįkart jis iš vandens neišners“, – pridūrė jis. 
 
  

Žymos: Indija, magija, magas, triukas, Mandrake, Chanhal Lahiri

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.