Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

BNS   |   2017-11-03

Atleidžiamas „Twitter“ darbuotojas paliko D. Trumpą be paskyros

  
Atleidžiamas „Twitter“ darbuotojas paliko D. Trumpą be paskyros
© Twitter nuotr.
Prezidento asmeninė paskyra turi daugiau nei 41,7 mln. sekėjų.
Paskyrą išjungė „Twitter“ klientų aptarnavimo centro darbuotojas

Socialinis tinklas „Twitter“ ketvirtadienį patvirtino, kad už incidentą, kai JAV prezidento Donaldo Trumpo paskyra 11 min. neveikė, atsakingas paskutinę darbo dieną įmonėje dirbęs asmuo.

Apie 19 val. vietos laiku (23 val. JK) paskyrą @realDonaldTrump atsivertę lankytojai pamatė žinutę „Atsiprašome, bet tokio puslapio nėra!“
Iš pradžių „Twitter“ pranešė, kad prezidento paskyra „netyčia išjungta dėl žmogaus klaidos“, bet vėliau nurodė, kad tai buvo iš darbo išeinančio darbuotojo pokštas.
 
„Išsiaiškinome, kad paskyrą išjungė „Twitter“ klientų aptarnavimo centro darbuotojas paskutinę savo darbo įmonėje dieną“, – sakė „Twitter“.
 
„Atliekame išsamią vidinės tvarkos peržiūrą“, – oficialioje vyriausybės „Twitter“ paskyroje rašo socialinis tinklas.
 
Aktyviai per tviterį nuomonę reiškiančio prezidento asmeninė paskyra turi daugiau nei 41,7 mln. sekėjų. JAV vadovas ja neretai naudojasi skelbti prieštaringai vertinamoms ir dėmesį atkreipiančias žinutes – dažniausiai anksti ryte, sukeldamas vadinamąsias „žinučių audras“ („tweetstorms“).
 
Iš pradžių manyta, kad „Twitter“ sąmoningai išjungė prezidento paskyrą, bet jai vėl pradėjus veikti, interneto komentatoriai nepraleido progos pasišaipyti.
 
„Trumpo „Twitter“ neveikė 11 minčių, ir man staiga pasirodė, kad grįžau į tikrovę, kur viskas nėra taip prakeiktai absurdiška“, – savo paskyroje rašė didelį populiarumą socialiniuose tinkluose pelnęs filmų „Žvaigždžių kelias“ aktorius George'as Takei.
D. Trumpo oficialioji Baltųjų rūmų paskyra @POTUS, turinti 20,9 milijonų sekėjų, per šį incidentą nebuvo paveikta.
 
Vėl pradėjus veikti jo asmeninei paskyrai, D. Trumpas apie jos išjungimą nieko nesakė, bet parašė keletą žinučių kitomis temomis.
  

Žymos: Twitter, Donald Trump

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žvejys sėdi ant kranto ir žiūri, kaip simpatiška mergina ruošiasi bristi į vandenį.
– Šioje vietoje maudytis draudžiama! – šaukia jai.
– Tai kodėl nepasakėte anksčiau, kol dar buvau nenusirengusi?
– O nusirengti nedraudžiama!