Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-08-03

Atstumtas priekabiautojas merginą sumušė viešumoje

  
Atstumtas priekabiautojas merginą sumušė viešumoje Vyras smurtavo aplinkinių akivaizdoje.
Priekabiavimas prie moterų viešose vietose yra gana dažni atvejai Prancūzijoje

Po visą pasaulį sklinda vaizdo įrašas iš Prancūzijos, kurioje prie merginos priekabiavęs ir jos atstumtas vyras paleido į darbą kumščius visiškai nesislėpdamas nuo aplinkinių, kurių buvo apstu.

Įrašo platinimu pasirūpino pati nukentėjusioji – 22 metų Marie Laguerre. Vienos Paryžiaus kavinės vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip ji prasilenkia su vyriškiu, jie akimirkai atsisuka vienas į kitą, trumpam sulėtina žingsnius ir eina toliau.
Tačiau netrukus vėl prieina vienas prie kito, o tuomet vyras užsimoja ir kavinės lankytojų akivaizdoje trenkia merginai ranka į veidą bei nueina. Užpuolikas dar šiek tiek stabteli ir kalba su vyrais, kurie pašoko merginos ginti, ir nueina savais keliais.
 
Dėl šio fakto, įvykusio praėjusią savaitę, policija pradėjo tyrimą.
 
M. Laguerre įrašą nutarė paviešinti siekdama dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į seksualinį priekabiavimą prie moterų viešose vietose – tai Prancūzijoje yra gana dažni atvejai.
 
Į šį atvejį sureaguota ir aukščiausiu lygiu, jį komentavo netgi Prancūzijos lyčių lygybės ministrė Marlene Schiappa, priminusi, kad priekabiavimas prie moterų gatvėje yra esminis laisvės klausimas.
 
  

Žymos: Prancūzija, Seksualinis priekabiavimas, smurtas prieš moteris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta Petriukas namo ir mama jo klausia:
-Petriuk, kodėl tu šlapias?
-Mes su Jonuku žaidėm ,,Šuo ir krūmas\" - aš buvau krūmas...