Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, URM   |   2019-06-15

Baltarusijoje artėjančių Europos sporto žaidynių proga – dėmesys lietuviškam menui

  
Baltarusijoje artėjančių Europos sporto žaidynių proga – dėmesys lietuviškam menui
© urm

Birželio 13 dieną Baltarusijos šiuolaikinio meno centre atidaryta artėjančioms II-osioms Europos sporto žaidynėms skirta tarptautinė meno paroda, kurios pagrindinė tema – sportas.

Bendroje Belgijos, Gruzijos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Lenkijos, Vokietijos ir kitų šalių menininkų parodoje buvo pristatyta ir Lietuvos menininkės Ritos Stankevičiūtės-Kazakevičienės fotografijų paroda „Aqueous“.
Didžiulio susidomėjimo sulaukusioje parodoje, kurios globėjas yra ir Lietuvos Respublikos prezidentas Valdas Adamkus, menininkė pateikė žymiausių visų laikų Lietuvos plaukikų portretus, atliktus po vandeniu.
 
Pristatydamas Lietuvos kūrėją, ambasados antrasis sekretorius Mindaugas Gabrėnas pabrėžė, kad ši unikali paroda ne tik atspindi puikius šiuolaikinių Lietuvos plaukikų rezultatus tarptautinėse arenose, bet ir pasižymi išskirtine menine ir išliekamąja verte.
 
Tarptautinėje meno parodoje pristatomi fotografijos, skulptūros, instaliacijos ir mišria technika sukurti darbai. II Europos žaidynės vyks Minske šių metų birželio 21 – liepos 1 dienomis, jose dalyvaus ir Lietuvos sporto atstovai.
  

Žymos: Menas, Kultūra, Fotografija, lietuviškas menas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbas ne vilkas, nes vilkai nenervina.