Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2019-10-27

Bangladešo parlamentarė buvo nusamdžiusi 8 į save panašias moteris, kad už ją laikytų egzaminus

  
Bangladešo parlamentarė buvo nusamdžiusi 8 į save panašias moteris, kad už ją laikytų egzaminus
© Facebook

Bangladešo politikė buvo išmesta iš universiteto po to, kai paaiškėjo, kad ji buvo nusamdžiusi bent 8 į save panašias moteris, jog šios vietoje jos laikytų egzaminus, praneša portalas „The Guardian“.

Tamanna Nusrat, priklausanti valdančiajai „Awami lygos“ partijai, buvo apkaltinta mokėjusi merginoms, kad ją pakeistų bent 13-oje egzaminų.
Šis skandalas išvydo dienos šviesą po to, kai privatus transliuotojas „Nagorik TV“ apsilankė egzaminavimo kabinete ir pakalbino T. Nusrat vaidinančią merginą.
 
Reportažas galiausiai paplito ir internete. Praeitais metais išrinkta politikė studijavo Bangladešo atvirajame universitete menų bakalaurą.
 
„Mes ją pašalinome, nes ji padarė nusikaltimą. Nusikaltimas yra nusikaltimas, – teigė universiteto vadovas M. A. Mannanas. – Mes nutraukėme jos studentės statusą. Ji daugiau niekad nebegalės būti čia priimta.“
 
„Studentės pavaduotojos sėsdamos laikyti egzamino buvo su parlamentarės apsauga. Visi žinojo tiesą, tačiau niekas nedrįso kažką pasakyti, nes ji yra iš gan įtakingos šeimos“, – teigė kitas universiteto darbuotojas.
Pati pagauta politikė atsisakė komentuoti šį įvykį. Įvairių tipų apgaulė egzaminų metu yra gan dažnas reiškinys Bangladešo universitetuose, gan dažnai priverčiantis administraciją anuliuoti gautus studentų rezultatus.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja traukinyje trys vyriškiai. Vienas sako:
- Mano žmona būdama nėščia skaitė knygą „Du kapitonai" ir gimė du berniukai.
- Taip, taip, maniškė irgi būdama nėščia skaitė knygą „Trys muškietininkai" ir gimė trys sūnūs.
Trečiasis pabalo ir paprašė stiklinės vandens.
- Kas tau? Gal bloga?
- Mano žmona nėščia jau 9 mėnuo ir skaito knygą „Alibaba ir 40 plėšikų".