Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-08-29

Barą drebina skandalas dėl darbuotojų, tapusių „padėklais maistui”

  
Barą drebina skandalas dėl darbuotojų, tapusių „padėklais maistui”
© Twitter.com
Žmonės pasipiktinę įžūliu baro savininkų elgesiu.
Visiškai nesuprantama, kodėl darbuotojos buvo verčiamos tapti „padėklais maistui”. Tai seksizmas.

Sidnėjuje praėjusį trečiadienį žmonių pasipiktinimą sukėlė baro atidaryme dirbusios nuogos moterys, intymias vietas prisidengusios vien vaisiais, – pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Atidaryme dalyvavę lankytojai socialinėse paskyrose suskubo viešinti ant stalo gulinčių nuogų moterų nuotraukas, sukėlusias skandalą ir aršias diskusijas visame pasaulyje. Moterims, dirbusioms bare, buvo įsakyta dėvėti vien kūno spalvos kelnaites ir gulėti intymias vietas prisidengus maistu. Lankytojams buvo leidžiama jas maitinti.
Akademikė Melanie James dalindamasi nuogalių fotografijomis savo socialinėje paskyroje „Twitter” rašė: „Šis vaizdas bare - nepriimtinas. Žmonių teisių deklaracijoje teigiama, kad nei su vienu iš mūsų negalima elgtis nežmoniškai ar mus menkinti. Visiškai nesuprantama, kodėl darbuotojos buvo verčiamos tapti „padėklais maistui”. Tai seksizmas.”
 
M. James antrino daugybė „Twitter” vartotojų, kurie pasipiktinę suskubo dalintis nuotraukomis savo paskyrose, kai kurie netgi ėmė boikotuoti ir grasinti teismu.
 
  

Žymos: Skandalas, Seksizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas rašo tarnybinį prašymą vyriausiojo komisaro vardu:
„…dėl sunkios materialinės padėties prašyčiau jūsų išduoti radarą ir pervesti mane į Kelių policijos policininko pareigas…“