Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   foxnews.com   |   2018-03-19

Berniukas seserį nušovė dėl kompiuterinio žaidimo

  
Berniukas seserį nušovė dėl kompiuterinio žaidimo
© pixabay nuotr.
Brolis ir sesuo susipyko dėl kompiuterinio žaidimo pultelio.
Aiškinamasi, kodėl namuose laikomas šaunamasis ginklas buvo prieinamas vaikams, kodėl mažas berniukas mokėjo juo naudotis

Skaudi nelaimė savaitgalį įvyko Jungtinėse Amerikos Valstijose – nepasidalijęs kompiuterinio žaidimo su seserimi mažas berniukas ją nušovė.

Remiantis JAV žiniasklaidos ir policijos pranešimais, nelaimė įvyko šeštadienį po pietų Misisipės valstijoje esančiame Tupelo mieste.
Tarp vaikų kilus ginčui dėl kompiuterinio žaidimo 9-metis berniukas paėmė šautuvą ir šovė juo į galvą vyresnei savo seseriai. 13 metų mergaitė dar buvo nugabenta į ligoninę, tačiau ten konstatuota jos mirtis.
 
Vaikų motina tuo metu buvo kitame kambaryje ir maitino trečiąjį šeimos vaiką.
 
Komentuodamas įvykį vietos šerifas Cecil’is Cantrell’as teigė, jog nieko panašaus iki šiol nebuvo girdėjęs, kol kas neaišku, kas laukia žiauriai pasielgusio berniuko.
 
Pirminiais duomenimis, jis paprašė sesers duoti jam kompiuterinio žaidimo pultelį, tačiau mergaitė atsisakė, taip supykdydama brolį. Aiškinamasi, kodėl namuose laikomas šaunamasis ginklas buvo prieinamas vaikams, kodėl mažas berniukas mokėjo juo naudotis.
  

Žymos: JAV, Vaikai, Kompiuteriniai žaidimai, Ginklai, sesuo, šaunamasis ginklas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas akušeris priiminėja gimdymą. Jam pasibaigus, klausia profesoriaus:
– Sakykite, ar aš viską teisingai padariau?
– Taip, kaip pirmą kartą, tai tiesiog puikiai! Tik kitą kartą atminkite: per užpakaliuką reikia plekšnoti kūdikį, o ne jo motiną!