Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS/Tiesa.com info   |   2017-11-14

Britas išvengė mirties smogęs rykliui kumščiu (šokiruojančios foto)

  
Britas išvengė mirties smogęs rykliui kumščiu (šokiruojančios foto)
© Asmeninio arch. nuotr.
Po akistatos su rykliu Ch. Fry sugebėjo kartu su draugais banglente parplaukti į krantą.
Pajutau adrenalino antplūdį. Iš tiesų pamaniau, kad mirsiu, kad mane tuojau sudraskys ryklys. Viskas aplink tarsi sulėtėjo.

Jaunas britų medikas pasakoja kumščiu smogęs iš vandens iššokusiam rykliui, ketinusiam pulti šį vyrą, kai jis plaukiojo banglente prie Australijos rytinės pakrantės.

Ryklys grybštelėjo vyrui petį ir ranką, tačiau rimtesnių sužalojimų britui pavyko išvengti.
Kaip skelbia vietos žiniasklaida, 25 metų Charlie Fry plaukiojo banglente Naujojo Pietų Velso valstijoje esančiame Avokos paplūdimyje į šiaurę nuo Sidnėjaus. Tuo metu staiga iš vandens iššokęs ryklys grybštelėjo jam dešinį petį.
 
„Pamačiau iš vandens išnyrančio ryklio galvą ir dantis. Smogiau jam į snukį kumščiu“, – pasakojo vaikinas antradienį komercinei televizijai „Channel Nine“.
 
„Pajutau adrenalino antplūdį. Iš tiesų pamaniau, kad mirsiu, kad mane tuojau sudraskys ryklys. Viskas aplink tarsi sulėtėjo. Supratau, kad turiu užsiropšti ant banglentės ir plaukti“, – sakė Ch. Fry.
 
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
Asmeninio arch. nuotr. Asmeninio arch. nuotr.
  
Pasak brito, jį užpuolęs ryklys buvo maždaug 1,5-1,8 m ilgio. Tačiau vietos gelbėjimo tarnyba kiek vėliau pranešė, kad netoli Avokos paplūdimio buvo pastebėti trijų metrų ilgio didysis baltasis ryklys ir taip pat trijų metrų trumpauodegis variaspalvis ryklys.
Po akistatos su rykliu Ch. Fry sugebėjo kartu su draugais banglente parplaukti į krantą. Jis rimtų sužalojimų išvengė ir sakė iš pradžių net nesupratęs, kad ryklys jam įkando.
 
„Nejutau smingančių dantų. Tai buvo panašiau į pliaukštelėjimą, atrodė, tarsi mane sugriebė ir papurtė kažkieno ranka“, – sakė britas ir pridūrė suprantąs, jog per plauką išvengė mirties.
 
Baltasis ryklys. Flickr nuotr. Baltasis ryklys. Flickr nuotr.
 
„Jis galėjo nesunkiai nukąsti mano ranką, man labai pasisekė“, – sakė Ch. Fry.
 
Šiemet prie Australijos krantų užfiksuota 16 ryklių užpuolimo ar susidūrimo su jais atvejų. Balandį Vakarų Australijoje ryklys tėvų akivaizdoje sudraskė 17-metę banglentininkę.
 
Ekspertai sako, kad ryklių užpuolimo atvejų daugėja dėl vis labiau populiarėjančio plaukiojimo banglente ir nardymo. Vis dėlto mirtinų atvejų pasitaiko retai.
 
 
  

Žymos: Australija, Ryklys, banglentininkai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas įkrito į balą. Mama barasi:
– Kaip tu galėjai, kodėl tu toks išsiblaškęs! Ir dar vilkėdamas naują kostiumą!
– Mamyte, taip greitai viskas įvyko, kad aš nespėjau jo nusivilkti!