Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-03-30

Briuselis ruošiasi laidotuvių maratonui

  
Briuselis ruošiasi laidotuvių maratonui
© Wikimedia.org
Briuselio aukų skaičius per velykinį savaitgalį dar išaugo.
Belgijos žiniasklaida paskelbė, kad šiuo metu 96 nukentėjusieji dar yra gydomi ligoninėse.

Belgija gedi per teroristų kruvinas atakas Briuselyje nužudytųjų, kurių skaičius dar išaugo – šalies ligoninėse mirė trys sunkiai sužeisti žmonės. Tiesa, paskelbus šį faktą įsivėlė labai nemaloni painiava.

 
Iš pradžių buvo skelbiama, kad mirus trims sužeistiesiems aukų skaičius išaugo iki 35, tačiau praėjusis vos kelioms valandoms, informacija buvo paneigta. Anot Belgijos Sveikatos apsaugos ministerijos, oficialiai per atakas žuvusių žmonių buvo 32. O painiava, neva, įsivėlė todėl, kad trys žmonės buvo įtraukti ir į mirusiųjų, ir į sužeistųjų sąrašus.
Šiuo metu 94 nukentėjusieji dar yra gydomi ligoninėse, iš jų net 55 žmonės į gyvenimą kabinasi intensyviosios terapijos skyriuose.
 
Pareigūnai taip pat patvirtino, kad nustatytos visų 32 aukų tapatybės. Iš jų 17 Belgijos piliečių ir 15 užsienio valstybių gyventojų.
 
Netrukus artimųjų netekusios šeimos galės su jais atsisveikinti. Pirmosios laidotuvės turėtų įvykti šią savaitę penktadienį.
 
„Tiesa“ primena, kad teroro išpuoliai Belgijos sostinėje Briuselyje įvyko kovo 22-ąją, kai keli savižudžiai susisprogdino oro uoste ir vienoje metro stočių. Per šias atakas žuvo 32 žmonės, sužeistųjų – net 340. Už išpuolius atsakomybę prisiėmė teroristinė organizacija „Islamo valstybė“.

Kaip žinia, du teroristai žuvo detonavę sprogmenis oro uoste ir metro, o trečias, kuris jau vadinamas „žmogus su skrybėle“ vis dar ieškomas. 

 
  

Žymos: Terorizmas, Belgija, Briuselis, Išpuoliai, Islamo valstybė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žurnalistas fermeriui:
– Kaimynai iš jūsų nevagia?
– Nevagia.
– O kodėl prie vištidės padėtas šautuvas?
– Va, todėl ir nevagia...