Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Eglė MAKUŠKAITĖ   |   2010-05-02

Brolis dvynys sieks tapti prezidentu

  
Brolis dvynys sieks tapti prezidentu

Žuvusio Lenkijos prezidento brolis dvynys Jaroslawas Kaczynskis varžysis dėl prezidento posto. Jis tvirtina, kad nepaisant jo šeimą ištikusios tragedijos, jis dalyvaus birželio 20 d. vyksiančiuose rinkimuose, ir tikisi tęsti savo brolio misiją. Broliai dvyniai 2001-aisiais įkūrė Teisės ir teisingumo partiją.

="line-height: 150%">Šešiasdešimtmetis Jaroslawas Kaczynskis ministru pirmininku tapo 2006 m. ir vadovavo dešiniųjų koalicijai, kurios santykiai ir su ES, ir su Rusija visą laiką buvo įtempti. 2007-ųjų rinkimuose jis prarado valdžią. Manoma, kad jo žuvęs brolis Lechas Kaczynskis būtų bandęs dalyvauti spalį turėjusiuose vykti rinkimuose ir būtų siekęs išsaugoti postą, tačiau jam buvo prognozuojamas pralaimėjimas.
 
Baiminamasi, kad ateinančiuose rinkimuose Jaroslawas Kaczynskis pergalę gali iškovoti ne dėl to, kad žmonės pasitiki jo politika, bet dėl užuojautos ir gailesčio. Bronislawas Komorowskis, kuris po tragedijos tapo šalies laikinuoju prezidentu, ruošėsi kovai su Lechu Kaczynskiu, tačiau dabar yra priverstas perorganizuoti strategijas ir bandyti įveikti žuvusio prezidento brolį.
Apklausų duomenimis, birželio 20-osios rinkimus turėtų laimėti Komorowskis. Rinkimai buvo pradėti organizuoti po balandžio 10-ąją įvykusios tragedijos, kai Lenkijos prezidentas, jo žmona ir 94 politikai žuvo lėktuvo katastrofoje Rusijoje.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona rausiasi spintoje:
– Petrai! – šaukia ji vyrui, – prieš savaitę nusipirkau knygą apie ilgaamžiškumą, o dabar nesugebu rasti.
– Nesirūpink, – ramina vyras, – aš ją išmečiau. Labai jau tavo motina ja susidomėjo...