Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-04-11

D. Trumpas įgėlė Rusijai: „Mūsų raketos atskries“

  
D. Trumpas įgėlė Rusijai: „Mūsų raketos atskries“
© Twitter/Donald Trump nuotr.
D. Trumpas pareiškė, kad JAV raketos skries bet kokiu atveju.
Rusijos atstovai įspėjo Jungtines Valstijas, kad smūgis Sirijai gali įžiebti tiesioginį karinį susirėmimą tarp Maskvos ir Vašingtono pajėgų

JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį pranešė, kad esant reikalui gins Sirijos žmones nuo cheminio ginklo atakų ir nebijos Rusijos įspėjimų jas numušti.

Po praėjusį savaitgalį Sirijoje įvykdytos įtariamos cheminio ginklo atakos prieš civilius žmones Vakarų pasaulio lyderiai pažadėjo apginti nuo šalies prezidento Basharo al Assado vadovaujamų pajėgų niekuo dėtus žmones.
JAV prezidentas D. Trumpas prabilo apie tai, kad, esant reikalui, bus panaudotos raketos, o cheminio ginklo panaudojimą neigiantys Rusijos atstovai įspėjo Jungtines Valstijas, kad smūgį Sirijai laikytų karo nusikaltimu ir sakė, kad tai gali įžiebti tiesioginį karinį susirėmimą tarp Maskvos ir Vašingtono pajėgų.
 
„Rusija žada numušti visas raketas, paleistas į Siriją.
 
Būk pasiruošusi, Rusija, todėl kad jos atskrieja – puikios, naujos ir išmanios.
 
O jūs neturėtumėte būti partneriais su gyvuliu, kuris dujomis žudo savo žmones ir tuo mėgaujasi“, – sau įprastu būdu – žinute socialiniame tinkle „Twitter“ – trečiadienį pranešė D. Trumpas.
Po kurio laiko jis pridūrė, kad JAV santykiai su Rusija yra blogesni nei bet kada anksčiau įskaitant ir Šaltojo karo laikus.
 
  

Žymos: Sirija, Twitter, Rusija, Donald Trump

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du draugai kalbasi:
– Vakar iš manęs pavogė piniginę.
– Ar kreipeisi į policiją?
– Taip. Sakė, kad ne jie.