Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-12-30

D. Trumpas pašieptas - pavaizduotas tarsi šuo

  
D. Trumpas pašieptas - pavaizduotas tarsi šuo
© AFP-Scanpix nuotr.
Prezidentas perdaug nesupyko.

Artėjant Šuns metams viename Kinijos šiaurinėje dalyje esančiame prekybos centre atsirado milžiniška šio keturkojo statula, kažkuo labai primenanti JAV prezidentą Donaldą Trumpą.

Šansi provincijos sostinėje Tijuane pastatytas baltas šuo turi tvarkingai sudėtų pakeltų auksinių plaukų šukuoseną, surauktus antakius ir raudoną skarelę. Maža to, jis laiko „trampiškai“ į viršų pakeltą rodomąjį pirštą.
1946 metais gimęs D. Trumpas pagal kinų horoskopą yra šuo. Galbūt todėl sakoma, kad jis daugiau loja nei kanda. Nors ši savybė yra būdinga ir jo pirmtakams George'ui W. Bushui (Džordžui V. Bušui) ir Billui Clintonui (Bilui Klintonui).
 
Sakoma, kad Šuns metais pagal Kinų horoskopą gimę žmonės yra tiesmuki ir labai atsidavę, jiems būdingas teisingumo troškimas. Tačiau šunys taip pat gali būti užsispyrę, dirglūs, lengvai supykdomi.
 
Pernai tame pačiame prekybos centre stovėjo D. Trumpą pašiepiantis gaidys. Viena to gaidžio pripučiama kopija šią vasarą buvo pastatyta netoli Baltųjų rūmų.
 
  

Žymos: Prezidentas, Donald Trump, šuo, Skulptūra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!