Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2017-02-11

D. Trump'as ruošia naują imigracijos draudimą

  
D. Trump'as ruošia naują imigracijos draudimą
© twitter.com
JAV prezidentas neketina lengvai pasiduoti.
Mes galime išleisti naują įstatymą.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donald Trump neketina taikstytis su tuo, jog Aukščiausias Teismas nepritarė jo pasirašytam imigracijos įstatymui ir ketina išleisti naują įstatymą, kuris neleis į JAV atvykti žmonėms iš tam tikrų šalių.

 Kalbėdamas orlaivyje „Air Force One” D. Trump žiniasklaidai teigė, jog jis tikisi, kad jo administracijai pavyks laimėti teismo apeliaciją dėl pirminio imigracijos draudimo įstatymo. Tačiau Baltieji Rūmai taip pat ketina išleisti naują imigracijos įstatymą, kuris turėtų pasirodyti pirmadienį arba antradienį.
Pirmasis imigracijos įstatymas atėmę teisė į JAV atvyti žmonėms iš 7 musulmoniškų šalių, bet prezidentas nepatikslino, kuo naujasis įstatymas skirsis nuo itin daug priešiškumo sulaukusio pirmojo įstatymo, tik trumpai pasakė, jog skirsis „labai nedaug”.
 
„Mes laimėsime šitą bylą. Tai užima laiko, bet mes būtinai laimėsime. Tačiau yra ir kitokių išeičių, pvz, mes galime išleisti naują įstatymą”, – sakė jis.
 
  

Žymos: JAV, Draudimas, Donald Trump

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Besilaukianti moteris guodžiasi draugei:
– Šiandien ryte sudaužiau lėkštę. Bijau, kad tai nebūtų blogas ženklas ir nepakenktų būsimam kūdikiui.
– Baik tikėti prietarais! Kai mama manęs laukėsi, sudaužė patefono plokštelę. Kaip matai, man man nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko...