Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2017-02-11

D. Trump'as ruošia naują imigracijos draudimą

  
D. Trump'as ruošia naują imigracijos draudimą
© twitter.com
JAV prezidentas neketina lengvai pasiduoti.
Mes galime išleisti naują įstatymą.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donald Trump neketina taikstytis su tuo, jog Aukščiausias Teismas nepritarė jo pasirašytam imigracijos įstatymui ir ketina išleisti naują įstatymą, kuris neleis į JAV atvykti žmonėms iš tam tikrų šalių.

 Kalbėdamas orlaivyje „Air Force One” D. Trump žiniasklaidai teigė, jog jis tikisi, kad jo administracijai pavyks laimėti teismo apeliaciją dėl pirminio imigracijos draudimo įstatymo. Tačiau Baltieji Rūmai taip pat ketina išleisti naują imigracijos įstatymą, kuris turėtų pasirodyti pirmadienį arba antradienį.
Pirmasis imigracijos įstatymas atėmę teisė į JAV atvyti žmonėms iš 7 musulmoniškų šalių, bet prezidentas nepatikslino, kuo naujasis įstatymas skirsis nuo itin daug priešiškumo sulaukusio pirmojo įstatymo, tik trumpai pasakė, jog skirsis „labai nedaug”.
 
„Mes laimėsime šitą bylą. Tai užima laiko, bet mes būtinai laimėsime. Tačiau yra ir kitokių išeičių, pvz, mes galime išleisti naują įstatymą”, – sakė jis.
 
  

Žymos: JAV, Draudimas, Donald Trump

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Čiukčiui sugedo laikrodis. Nunešė jį pas laikrodžių meistrą, taip pat čiukčį. Mechanikas, išardęs laikrodį, pamatė, kad tarp mechanizmo dantračių įstrigęs negyvas tarakonas, ir liūdnai sako:


– Neveiks.


– Kodėl?


– Mašinistas numirė.