Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Thelocal.dk   |   2016-08-01

Danijos politikas: uždrauskime į šalį įvažiuoti musulmonams

  
Danijos politikas: uždrauskime į šalį įvažiuoti musulmonams
© Flickr.com
Skandalingas Danijos politikas Søren Espersen panoro įvesti griežtą draudimą musulmonams.
Šis pasiūlymas nuskambėjo praėjus visai nedaug laiko po skandalingos kandidato į JAV prezidento postą Donald‘o Trump‘o kalbos.

Danijos „Žmonių partijos“ atstovas parlamente Søren Espersen pasiūlė įvesti draudimą: ketverius arba šešerius metus uždrausti į šalį įvažiuoti žmonėms iš islamą išpažįstančių šalių.

Politikas įsitikinęs, kad būtent tiek laiko reikia, kad Danija ir kitos Europos šalys surastų tinkamus instrumentus, kaip kovoti su islamistų ekstremizmu šalyje.
Šis pasiūlymas nuskambėjo praėjus visai nedaug laiko po skandalingos kandidato į JAV prezidento postą Donald‘o Trump‘o kalbos, kurioje jis siūlė aklinai uždaryti JAV sienas ir neleisti į Valstijas įvažiuoti bnei vienam musulmonui. 
 
Tiesa, didelio pritarimo šis pasiūlymas parlamente nesulaukė. Jo oponentai teigė, kad ši mintis nieko verta jau vien todėl, kad dalis teroristų yra gimę ir užaugę Vakarų Europoje.
 
Parlameneto narys S. Espersen ir anksčiau yra pagarsėjęs skandalingais pasisakymais. Vieną kartą politikas nemalonę užstraukė juodaodžius išvadinęs „nigeriais“, kita kartą pasiūlė subombarduoti visus civilius Sirijoje.
 
  

Žymos: Musulmonai, Danija, teroristai, ekstremizmas, draudimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Taksi automobilis lekia visu greičiu. Keleivis vairuotojui:

– Vairuotojau, važiuokite atsargiau. Manęs namuose laukia žmona ir penki vaikai.

Taksistas:

– Ir čia jūs man kalbate apie atsargumą?