Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-02-23

Danijos viešieji baseinai apribojo pabėgėlių maudynių laiką

  
Danijos viešieji baseinai apribojo pabėgėlių maudynių laiką
© Wikipedia.org
Pabėgėliai atsisakė prieš šokdami į vandenį prausti duše.
Baseinų lankytojai taip pat skundėsi, kad pabėgėliai netinkamai elgiasi baseinuose, triukšmauja ir savo elgesiu trikdo kitus klientus.

Viešųjų baseinų Danijos pietuose administracija pranešė blogą žinią pabėgėliams. Jie nebus įleidžiami į baseinus įprastomis jų darbo valandomis, o galės lankytis tik specialiai jiems nurodyti laiku.

Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai pabėgėliai atsisakė laikytis viešuose baseinuose galiojančių taisyklių, o lankytojai pasiskundė dėl netinkamo atvykėlių elgesio.
Kaip pranešė portalas thelocal.dk, prieglobsčio prašytojai iki šiol nebuvo niekaip išskiriami iš kitų lankytojų, tačiau jie pradėjo pažeidinėti baseinų vidaus taisykles. Štai šalies pietuose įsikūrusio baseino „Skærbæk“ administracija pranešė, kad pabegėliai atsisako prieš maudynes baseine praustis dušuose.
Lankytojai buvo įspėti laikytis taisyklių, tačiau ir toliau jų nepaisė.
 
Danijos baseinus vienijančios organizacijos atstovas Søren Hansen tvirtino suprantantis, kad baseinai turi būti atviri ir prieinami visiems, tačiau pabrėžė, kad lankytojai privalo elgtis tinkamai. „Pabėgėliai nesilaikė mūsų nustatytų taisyklių ir nesugebėjo tinkamai elgtis šioje viešoje vietoje, tad neliko kito kelio kaip tik įvesti apribojimus“, - sakė S. Hansen.
 
Baseinų lankytojai taip pat skundėsi, kad pabėgėliai netinkamai elgiasi baseinuose, triukšmauja ir savo elgesiu trikdo kitus klientus.
 
  

Žymos: Danija, pabėgėliai, prieglobsčio prašytojai, viešieji baseinai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras įdėmiai žiūri į santuokos liudijimą:
– Brangusis, ko ten tu taip ieškai? – klausia sunerimus žmona.
– Ieškau santuokos galiojimo laiko.