Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2017-01-08

Dar vienas teroristas sunkvežimiu atakavo žmones

  
Dar vienas teroristas sunkvežimiu atakavo žmones
© Wikipedia nuotr.
Sunkvežimis rėžėsi į kareivių būrį.
Policija netrukus po išpuolio nukovė sunkvežimį vairavusį žmogų.

Sekmadienį Izraelyje nukautas asmuo, vairavęs sunkvežimį ir tyčia jį nukreipęs į žmonių minią. Neabejojama, kad tai – teroro aktas.

Išpuolis įvykdytas Jeruzalės senamiestyje, pėsčiųjų pamėgtoje promenadoje. Pirminiais duomenimis, krovininis sunkvežimis rėžėsi į grupę kareivių, išlipusių iš autobuso.
Mažiausiai keturi žmonės žuvo įvykio metu, 22 sužeisti, iš jų vieno būklė kritinė, 6 – sunki. Teigiama, kad trys aukos – moterys.
 
Policija netrukus po išpuolio nukovė sunkvežimį vairavusį žmogų. Vietos radijas jau paskelbė, kad šis įvykis – suplanuota teroristinė ataka.
 
Kol kas niekas nepaskelbė apie prisiimtą atsakomybę.
 
Teroristai ne pirmą kartą renkasi tokį visuotinai pavojingą išpuolio būdą. Pernai sunkvežimis rėžėsi į minią Prancūzijos kurorte Nicoje, prieš Kalėdas – į šventinės mugės lankytojus Vokietijos sostinėje Berlyne. Šių įvykių metu žuvo dešimtys žmonių.
  

Žymos: Izraelis, sunkvežimiai, teroro aktas, jeruzalė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.