Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2013-07-26

Dėl traukinio katastrofos Ispanijoje kaltas mašinistas?

  
Dėl traukinio katastrofos Ispanijoje kaltas mašinistas?
© Ispanijoje nuo bėgių nuriedėjus keleiviniam traukiniui, žuvusiųjų skaičius jau siekia 80. dešimtimis

Po tragiškos traukinio katastrofos Ispanijoje – trijų dienų gedulas. Avariją, kurios metu žuvo apie 80 žmonių, greičiausiai sukėlė mašinistas, kuris daugiau nei dvigubai viršijo leistiną greitį. Bent jau tokie įtarimai sustiprėjo šiandien, kai apie tai pranešė telegraph.co.uk.

 
52 metų Fransisco Jose Garzoną de Amo per katastrofą buvo tik nesunkiai sužeistas ir šiuo metu yra ligoninėje, kur jį saugo policija. Vyriškis prieš avariją savo socialinio tinklo „Facebook“ profilyje buvo patalpinęs nuotrauką, kurioje užfiksuotas greitį matuojantis prietaisas, rodantis 200km/h greitį. Šalia nuotraukos buvo užrašas: „Būtų smagu pravažiuoti pro policininkus, juos pralenkti, kad užfiksuotų greitį matuojantis prietaisas. Cha cha, nemažą baudą gautų „Renfe“ (valstybinė geležinkelių bendrovė).“
Per tragišką avariją 13 vagonų keleivinis traukinys nuriedėjo nuo bėgių ir pražudė mažiausiai 80 žmonių. Sužeista apie 130 žmonių, o traukiniu važiavo – virš 200 keleivių. Tad mirtinų arba lengvesnių sužeidimų patyrė visi važiavusieji pragaištingu traukiniu.
 
Kaip pranešė BBC, nelaimė įvyko Ispanijos šiaurės vakaruose esančiame Galicijos regione, netoli Santjago de Kompostela miesto. Traukinys vyko iš Madrido į Ferolį.
 
Žmonės, buvę nelaimės vietoje, žiniasklaidai sakė, kad vaizdai tragiški: ant bėgių guli lavonai, gyvi žmonės vaitoja ir aprauda žuvusiuosius. Remiantis liudininkų pasakojimu, galima daryti prielaidą, kad toks didelis žuvusiųjų skaičius yra todėl, kad vagonai nuo bėgių pradėjo riedėti vienas paskui kitą ir suvirto visi į krūvą, tad daugeliui žuvusiųjų nebuvo jokių šansų išgyventi.
 
Manoma, kad nelaimė įvyko, nes traukinys dvigubai viršijo leistiną greitį staigiame posūkyje, tačiau kol kas nėra aišku, ar tai buvo žmogaus klaida ar techninis gedimas. Du traukinio mašinistai per avariją beveik nenukentėjo. Policija pradėjo tyrimą.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Šiandien benzinas pabrangęs, – sako degalinės operatorė vairuotojui.
– Tada įpilkite man vakarykščio.