Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-23

Dingusios trimetės byloje – širdį draskanti žinia

  
Dingusios trimetės byloje – širdį draskanti žinia Tėvas mergaitę naktį iš namų išvijo atlikti bausmės.
Vaiko kūną pareigūnai rado sekmadienį ryte vamzdyje po keliu.

Prieš daugiau nei dvi savaites Teksase, JAV naktį iš namų tėvo išguitos ir dingusios trimetės Sherinos Mathews paieškas kuruojantys pareigūnai pranešė kraują stingdančią žinią – galimai rasti mažylės palaikai.

Vaiko kūną pareigūnai rado sekmadienį ryte vamzdyje po keliu. Policija vėliau pranešė sulaikiusi ir įtariamą asmenį, tačiau jo tapatybė neatskleista. Kol kas dar nėra atliktas skrodimas, todėl nepatvirtinta ar palaikai tikrai priklauso Sh.Mathews ir kokia buvo mirties priežastis.
Paskutinį kartą gyvą mažąją Sh.Mathews matė jos tėvas Wesley. Jis mergaitę, turinčią raidos sutrikimų vidury nakties išgrūdo laukan dėl to, jog ši atsisakė gerti jai paruoštą pieną. Tėvas liepė pižama vilkinčiai dukrai stovėti prie medžio, maždaug 30 metrų nuo namo, perėjus skersgatvį.
 
Po maždaug 15 minučių tėvas išėjo parsivesti nubaustos dukros atgal į namus, tačiau ji dingo kaip į vandenį. Vyras policijos pareigūnams apie trimetės dukros dingimą nepranešė kiek daugiau nei penkias valandas.
 
Ričardsono miesto policijos departamentas informavo, kad tą naktį, kai dingo mergaitė, apie 4 ar 5 val. ryto iš šeimos namų išvažiavo mergaitės tėvo arba motinos automobilis.
 
Įvykis toliau tiriamas.
 
 
 
 
  

Žymos: JAV, Vaiko mirtis, smurtas prieš vaikus, Teksasas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.