Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-07

Dingusios trimetės byloje – širdį draskanti žinia

  
Dingusios trimetės byloje – širdį draskanti žinia
© Tiesa.com
Gali būti, kad rasti mergaitės palaikai.
Vaiko kūną pareigūnai rado sekmadienį ryte vamzdyje po keliu.

Prieš daugiau nei dvi savaites Teksase, JAV naktį iš namų tėvo išguitos ir dingusios trimetės Sherinos Mathews paieškas kuruojantys pareigūnai pranešė kraują stingdančią žinią – galimai rasti mažylės palaikai.

Vaiko kūną pareigūnai rado sekmadienį ryte vamzdyje po keliu. Policija vėliau pranešė sulaikiusi ir įtariamą asmenį, tačiau jo tapatybė neatskleista. Kol kas dar nėra atliktas skrodimas, todėl nepatvirtinta ar palaikai tikrai priklauso Sh.Mathews ir kokia buvo mirties priežastis.
Paskutinį kartą gyvą mažąją Sh.Mathews matė jos tėvas Wesley. Jis mergaitę, turinčią raidos sutrikimų vidury nakties išgrūdo laukan dėl to, jog ši atsisakė gerti jai paruoštą pieną. Tėvas liepė pižama vilkinčiai dukrai stovėti prie medžio, maždaug 30 metrų nuo namo, perėjus skersgatvį.
 
Po maždaug 15 minučių tėvas išėjo parsivesti nubaustos dukros atgal į namus, tačiau ji dingo kaip į vandenį. Vyras policijos pareigūnams apie trimetės dukros dingimą nepranešė kiek daugiau nei penkias valandas.
 
Ričardsono miesto policijos departamentas informavo, kad tą naktį, kai dingo mergaitė, apie 4 ar 5 val. ryto iš šeimos namų išvažiavo mergaitės tėvo arba motinos automobilis.
Įvykis toliau tiriamas.
 
 
 
  

Žymos: Mirtis, Nužudymas, Vaikas, tėvas, bausmė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mokytoja bara Petriuką:
– Jei taip ir toliau mokysies, tavo tėvas pražils!
– Įsivaizduoju, kaip jis apsidžiaugs, – kikena Petriukas. – Juk dabar jis visiškai plikas!