Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   CNN   |   2016-07-20

Donald‘as Trump‘as artėja prie Baltųjų rūmų

  
Donald‘as Trump‘as artėja prie Baltųjų rūmų
© Flickr.com
D. Trumpo žmona Meliania apkaltinta nukopijavusi Michelle Obama kalbą.

Donaldas Trumpas – oficialus respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą. Dar visai neseniai D. Trumpo pasisakymai netrukus apsigyventi Baltuosiuose rūmuose skambėjo kaip blogas pokštas, o dabar tai Tai kas neseniai daugeliui dar atrodė nevykęs pokštas, dabar tapo realybe.

Jis varžysis su domokrate Hillary Clinton visuotiniuose rinkimuose, kurie JAV vyks šių metų rudenį.
Politologai tvirtina, kad Amerika yra susiskaldžiusi, todėl, kas laimės rinkimus, prognozuoti, kaip niekad, sunku. Nors apklausos rodo, kad bent jau minimalia persvara turėtų nugalėti H. Clinton, tačiau tuo pačiu daro prielaidą, kad pergalę gali švęsti ir jos priešininkas.
 
Dieną prieš respublikonų sprendimą kandidatui koją pakišo jo žmona Melania Trump, bet ir čia jis nesuklupo. Žiniasklaida iš karto po M. Trump pasisakymo pradėjo mirgėti skandalingomis antraštėmis: tvirtinama, kad moteris nukopijavo Michelle Obama kalbą, kurią jį sakė prieš aštuonerius metus, kai į prezidentus bolatiravosi jos sutuoktinis.
 
Abi moterys kalbėjo apie vertybes, apie tai, kad laikosi duoto žodžio, o sėkmę garantuoja tik sunkus ir atkaklus darbas.
 
Ir nors D. Trump žmonos kalba akivaizdus plagijatas, tai jiems žalos nepridarė. Trump šeimos teigimu, kalbą padėjo ruošti keli patarėjai, o didiažiausios indėlis buvo pačios Melania‘os.
Dviejų kalbų, kurių vieną sako M. Obama, o kitą M. Trump, žiūrėkite čia: 
 
 
 
 
  

Žymos: Hillary Clinton, Michelle Obama, Donald Trump, Melania Trump, JAV

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mirė pats seniausias zoologijos sodo dramblys. Pro šalį einantis žmogus išgirdo verkiantį dramblio prižiūrėtoją ir sako:
– Ko taip verki? Bus dar tų dramblių.
– Aha, lengva tau kalbėti, ne tau reikės duobę kasti.