Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-12-09

Dosniausi ir brangiausi miestai Europoje

  
Dosniausi ir brangiausi miestai Europoje
© Pixabay.com
Nyderlandų sostinė kaip magnetas traukia vis naujus gyventojus, o šių skaičius augina kainas.

Europoje yra ne vienas miestas, kuriame pildosi svajonės ir jie dažnai tituluojami kaip atveriantys puikias galimybes, tačiau yra ir tokių, kurie linksniuojami kaip patys brangiausi. „The Independent“ pateikė 11-ikos tokių sąrašą, kuriame lyderio pozicijas užkariavo D. Britanijos sostinė Lodnonas.

„Glaasdoor“ agentūra atliko tyrimą, o jo metu sudarė taip vadinamą pragyvenimo indeksą, kuris atspindi pajamų ir išleidžiamų pinigų, skiriamų standartiniam prekių ir paslaugų krepšeliui, santykį. Skaičiuojant atsižvelgiama į išlaidas maisto prekių, transporto, komunalinių paslaugų, būsto nuos ir restoranų kainas.
Nors Londonas šiame sąraše, ypač būsto nuomos kategorijoje, lyderiauja, kiti miestai taip pat toli gražu nėra pigūs.
Pristatome „The Independent“ sudarytą brangiausių Europos miestų sąrašą:
 
11. Asmterdamas
 
Nyderlandų sostinė kaip magnetas traukia vis naujus gyventojus. Tai kultūrinis ir finansinis visos šalies centras, kurios neslūgstantis populiarumas augina ir pragyvenimo išlaidas.
 
10. Helsinkis
 
Suomijos sostinė ne tik vienas brangiausių miestų Europoje, tačiau gali pasigirti ir didžiausiais atlyginimais, kurie į miestą privilioja įvairių sričių profesionalus.
 
9. Stokholmas
Įvedijos sostinė, kaip ir visa šalis, užtikrina aukščiausius pragyvenimo standartus. Lyginant su gautomis pajamomis, kainos dirbantiems ir gyvenantiems Švedijoje nėra aukštos.
 
8. Dublinas
 
Airijos sostinėje atlyginimai auga kaip ant mielių ir jau ne vienerius metus. Į viršų stiebiasi ir nuomos kainos, brangsta būtiniausios prekės, įvairios paslaugos.
 
7. Paryžius
 
Prancūzijos sostinėje atlyginamai nėra dideli, o nuomos kainos mušančios rekordus. Tad gyventi šiame mieste yra labai brangu ir jis ne veltui tituluojamas kaip vienas brangiausių miestų senąjame žemyne.
 
6. Kopenhaga
 
Kopenhagos sostinėje viskas kainuoja brangiai ir labai brangiai. Tad sąlyginai didelis atlyginimas neužtikrina nerūpestingo gyvenimo, nes ir kainos labai aukštos.
 
5. Bergenas
 
Švedijos miestas prie Baltijos jūros, apsuptas kalnų ir fijordų, stebina kainomis. Čia pragyvenimas brangesnis nei JAV Los Andželo (Los Angeles_ mieste.
 
4. Oslas
 
Norvegijos sostinė dažnai tituluojama, kaip didžiausių atlyginimų miestas, tačiau nereikia pamiršti, kad ir kainuojama šiame mieste visiškas beprotiškus pinigus.
 
3. Londonas
 
D. Britanijos miestas į pirmaujančių trejetuką išsiveržė dėl aukštų nuomos kainų, kurios vis auga ir auga... Gyvenantieji Londone didžiąją dalį savo pajamų sumoka už būsto nuomą.
 
2. Ciurichas
 
Šveicarijos finansų centras tikrai nėra pigi vieta gyventi: čia vienas brangiausių transportų Europoje, taip pat didelius pinigus atseina būsto nuoma ir komunalinės paslaugos.
 
1. Ženeva
 
Antrasis Šveicarijos miestas – sostinė rikiuojasi brangiausių Europos miestų sąraše ir užima pirmą garbingą vietą. Nors čia atlyginimų vidurkis didžiausias visoje Europoje, tačiau gyventi šiame mieste vos 3 proc. pigiau nei Niujorke (JAV).
 
 
  

Žymos: Londonas, Paryžius, Amsterdamas, Ženeva, Ciūrichas, miestai, sostinės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****