Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-05-24

“EgyptAir” katastrofa: egiptiečiai pateikė savo versiją

  
“EgyptAir” katastrofa: egiptiečiai pateikė savo versiją
© Youtube.com
Egipto kariuomenė toliau ieško sudužusio „EgyptAir“ lėktuvo nuolaužų, juodųjų dėžių ir aukų kūnų.
Egiptiečiai ir graikai nesutaria, kurios šalies teritorijoje būdamas lėktuvas pradingo iš radarų. Kodėl turimi duomenys skiriasi, kol kas nėra aišku.

Praėjusią savaitę sudužusio „EgyptAir“ lėktuvo katastrofos priežastis tiriantys pareigūnai antradienį pateikė naujų detalių. Jie teigė, kad surastos keleivių kūnų dalys leidžia daryti prielaidą, jog lėktuvas susprogo ore, o ne sudužo krisdamas į jūrą.

Kaip pranešė BBC, Egipto pareigūnai taip pat paneigė anksčiau skelbtą informaciją, kad dar prieš dingdamas iš radarų orlaivis „Airbus A320” atliko keistus manevrus: pasisuko 90 lapsnių kampu į kairę, o tuomet aplink savo ašį apsisuko į dešinę pusę. Skrisdamas 11,3 km aukštyje lėktuvas staiga nukrito iki 7,6 km ir sudužo. Tokius duomenis atlikę pirminį tyrimą paskelbė graikai.
Tuo tarpu Egipto pareigūnų teigimu, lėktuvas iš radarų pradingo skrisdamas 11,3 aukštyje ir jis neprarado aukščio.
 
Iš pradžių buvo skelbta, kad lėktuvas iš radarų dingo nekirtęs Egipto sienos, o Graikijos teritoriją jis paliko neturėdamas jokių techninių gedimų. Tuo tarpu egiptiečiai tvirtino, kad „Airbus A320” vis delto kirto Egipto sieną ir radaruose buvo matomas dar kelias minutes iki dingimo.
 
Kodėl šie duomenys nesutampa, kol kas nėra aišku.
 
Egipto kariuomenės specialus dalinys šią savaitę ir toliau ieško sudužusio „EgyptAir“ lėktuvo nuolaužų, juodųjų dėžių ir aukų kūnų toliau ieškome Viduržemio jūroje, bet kol kas nesėkmingai.
 
„Tiesa“ primena, kad lėktuvas sudužo praėjusią savaitę, ketvirtadienio naktį. Juo iš Paryžiaus (Prancūzija) į Egipto sostinę Kairą skrido 66 žmonės.
 
 
  

Žymos: katastrofa, Nelaimė, Lėktuvas, Viduržemio jūra, EgyptAir

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išeidama į darbą žmona vyrui palieka raštelį: „Paimk iš darželio sūnų. Jis pats tave pažins.“