Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, alfa.lt   |   2018-11-15

Eliziejaus laukuose - netikėtas radinys

  
Eliziejaus laukuose - netikėtas radinys
© flickr. nuotr.

Paryžiaus Eliziejaus laukų alėjoje sustojusiame prabangiame automobilyje pirmadienio vakarą buvo aptiktas liūtukas, pranešė vienas šaltinis policijoje.

Prancūzijoje pastaruoju metu užfiksuotas jau ne vienas atvejis, kai pareigūnai aptiko namuose laikomus liūtų jauniklius.
Šįkart liūtuką išnuomotame automobilyje „Lamborghini“ rado policininkai, atlikę patikrinimą judrioje centrinėje gatvėje, kur įsikūrę daug prabangių parduotuvių, informavo šaltinis, patvirtinęs ankstesnius žiniasklaidos pranešimus.
 
Anot jo, mašinos vairuotojas buvo sulaikytas, o gyvūną dabar prižiūri specialistai.
 
Praėjusį mėnesį viename Paryžiaus priemiesčio bute buvo konfiskuotas šešių savaičių liūtukas, o savininkui buvo skirtas pusmetis laisvės atėmimo.
 
Nagrinėjant tą bylą prokuroras pareiškė, kad toks radinys nėra pavienis atvejis ir kad tyrėjai ieško dar trijų liūtukų, laikomų sostinės priemiesčiuose.
 
Per atskirą incidentą, taip pat įvykusį spalį, mažytė liūtukė, svėrusi vos kelis kilogramus, buvo rasta viename garaže pietiniame Prancūzijos mieste Marselyje.
 
Apytiksliai 1–2 mėnesių jauniklė buvo perduota vienai specializuotai nevyriausybinei organizacijai, globojančiai laukinius gyvūnus.
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Paryžius, eliziejaus laukai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas dalijasi gyvenimo išmintimi su sūnumi:
– Sūnau, jei moteris užsisės ant sprando, nenusimink. Juk tada tau jos nebereikės nešioti ant rankų!