Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-08

“Facebook” testuoja “nepatinka” mygtuką

  
“Facebook” testuoja “nepatinka” mygtuką
© Pixabay.com
Daugiau vartotojų simpatijų iš naujai įdiegtų mygtukų sulaukė širdelė.
Jeigu toks mygtukas būtų įdiegtas, jo tikslas būtų siūsti savo neigiamą atsakymą.

Socialinis tinklas “Facebook” nuolat girdėdami apie “Nepatinka” mygtuko būtinybę, ėmesi tokią funkciją testuoti. Anksčiau bendrovė skelbė, kad tokio mygtuko jų tinkle nebus.

Dabar gi pasidavusi vartotojų spaudimui, „Facebook“ nusprendė leisti mažai grupei „Messanger“ vartotojų šią funkciją išbandyti.
Mes visą laiką bandome įvairias priemones, kurios „Messenger“ padarytų smagesnį ir įtraukiantį. Tai yra nedidelis testas, kuriuo mes įgaliname žmones naudoti šį jaustuką, kuris geriausiai atspindėtų jų jausmus po konkrečios žinutės“, - sakė vienas „Facebook“ atstovų, kurį citavo portalas theindependent.co.uk.
 
Toks bandymas vyksta pirmą kartą ir kol kas nėra aišku, ar ši funkcija bus įdiegta ir ja galės naudotis visi socialinio tinklo vartotojai.
 
Pastarieji jau ne kartą viešai ir garsiai svarstė apie „nepatinka“ mygtuko reikalingumą, kad išreikštų savo neigiamas emocijas, tačiau bendrovė iki šiol labai skeptiškai žiūrėjo į tokios galimybės suteikimą. Buvo teigiama, kad „nepatinka“ mygtukas gali įskaudinti jautrius žmones, kurie tam tikrose situacijose sulauktų neigiamų emocijų pliūpsnio.
 
Jeigu toks mygtukas vis dėlto būtų įdiegtas, jo tikslas būtų siūsti savo neigiamą atsakymą, pavyzdžiui, dalyvaujant kokiame nors balsavime.
Ne vienerius metus „Facebook“ turėjo tik vieną – „patinka“ mygtuką, tačiau vartotojų apetitas augo ir prieš metus socialiniame tinkle atsirado daugiau mygtukų emocijoms reikšti. Suskaičiuota, kad vos per vienerius metus „Facebook“ vartotojai šiuos mygtukus panaudojo daugiau nei 300 mlrd. kartų, o iš jų dažniausiai – širdelę.
 
 
  

Žymos: Facebook, like, unlike, širdelė, emocijų mygtukai, funkcija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“