Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-09-07

Gamta aukų nesirenka – smogė ir britų milijardieriui

  
Gamta aukų nesirenka – smogė ir britų milijardieriui
© Flickr nuotr.
Privati Necker sala vadinama rojumi žemėje.
R. Branson’as su šeima audrą išgyveno užsidarę betoniniame rūsyje, skirtame vynui laikyti

Karibų regione siaučiantis uraganas nepasigailėjo šiame rojaus kampelyje nuosavą salą įsigijusio britų turtuolio Richard’o Branson’o ir griuvėsiais pavertė vieną iš jo namų.

Apie 400 kompanijų vienijančios verslo grupės „Virgin Group“ įkūrėjas ir vadovas daugiausiai laiko praleidžia Britų Mergelių archipelage esančioje nuosavoje Necker saloje, kurią jis nurodo kaip gyvenamąją vietą.
R. Branson’as negyvenamą salą įsigijo 1978-aisiais ir per kelis dešimtmečius pavertė ją tikru rojaus kampeliu su prabangiais namais ir svečiams skirtais mažesniais, bet ne mažiau prabangiais nameliais.
 
Tačiau prabangi turtuolio vila atsidūrė šiomis dienomis regione siaučiančio galingo uragano Irma kelyje, iki 200 km per valandą greitį pasiekęs vėjas taip nusiaubė pastatą, jog jis laikomas „netinkamu gyvenimui“.
 
R. Branson’as su šeima audrą išgyveno užsidarę betoniniame rūsyje, skirtame vynui laikyti.
 
Nenukentėjo ir turtuolio aptarnaujantis personalas – visi šiuo metu nedidelėje saloje esantys žmonės buvo informuoti apie pavojų ir tam ruošėsi.
„Smagu matyti, kad visi Necker saloje esantys žmonės po uragano yra sveiki ir gyvi. Liūdna, kad dauguma pastatų yra suniokoti, o pagrindinis namas – negyvenamas“, – audrai praūžus socialiniame tinkle „Instagram“ pranešė R. Branson’o sūnus Sam’as.
 
Saloje dažnai svečiuojasi pasaulio garsenybės. Neseniai čia viešėjo kadenciją baigęs JAV prezidentas Barack’as Obama, anksčiau salos šeimininkas mėgavosi aktorės Kate Winslet, princesės Dianos ir kiti planetoje žinomi asmenys.
 
Irma grasina ir piečiausiai JAV valstijai Floridai ir gali smogti į tą dalį, kur prabangią savo žiemos rezidenciją ir golfo aikštyną yra įsirengęs šalies prezidentas Donald’as Trump’as.

Filmukas apie Necker salą:
 
 
Uragano Irma siautėjimas Karibuose:
 
 
  

Žymos: richard branson, Uraganas Irma, necker sala

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“