Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-07-29

Garsiam prancūzų aktoriui užsitrenkia vis daugiau durų

  
Garsiam prancūzų aktoriui užsitrenkia vis daugiau durų
© Wikipedia.org
Prancūzų aktorius Gerard'as Depardieu dabar nelaukiamas nei vakaruose, nei rytuose.
Paskelbta, kad aktorius Ukrainos sienos negalės kirsti net penkerius metus.

Garsus rusų aktorius Gerard'as Depardieu jau senokai šildosi Rusijos glėbyje ir yra šios šalies pilietis. Tačiau meilė Rusijai vis labiau klampina praeityje kino gerbėjų garbintą aktorių. Vakarų valstybėms atsiribojus nuo Rusijos G. Depardieu nėra pats laukiamasis tiek Europoje, tiek Ukrainoje.

Paskelbta, kad aktorius Ukrainos sienos negalės kirsti net penkerius metus. Ukrainos nacionalinio saugumo biuro atstovai atsisakė komentuoti tokio spendimo priežastis.
Žiniasklaidoje spėliojama, kad toks žingsnis buvo žengtas dėl to, kad kino grandas atvirai garbina Vladimiro Putino režimą ir nepripažįsta Kijevo suverenumo.
 
Kad 66-erių aktorius užsitraukė didelę ukrainiečių nemalonę, buvo ženklų ir anksčiau. Praėjusiais metais per vieną kino festivalį Latvijoje G.Depardieu pareiškė: „Myliu Rusiją ir Ukrainą, kuri yra Rusijos dalis.“
 
Kultūros ministerija prieš kurį laiką garsiai svarstė ir turėjo planų šalyje uždrausti rodyti visus filmus, kuriuose vaidina G. Depardieu. Tačiau šis draudimas taip ir nebuvo įgyvendintas.
 
  

Žymos: Prancūzija, Rusija, Ukraina, Gerard Depardieu, aktorius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl Petraitis taip prabangiai gyvena?

– Todėl, kad trūksta įrodymų.